FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Agregaty chłodnicze – Techno-Cold Sp. z o. o.

telefon:
22 452 59 36
608 653 178
608 057 376
538 483 214
e-mail:
info@technocold.pl
beata.sobiech@technocold.pl
piotr.wojciechowski@technocold.pl
marek.kotkiewicz@technocold.pl

Odsłon: 1787

O firmie

 

Firma Techno-Cold Sp. z o. o. to wyłączny przedstawiciel firmy TECHNO-B (Włochy) - producenta urządzeń chłodniczych.

Siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Macierzysz koło Warszawy.

 

W ofercie firmy mogą Państwo znaleźć najnowocześniejsze urządzenia chłodnicze, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty.

Są to m. in:

→ agregaty chłodnicze jedno-, wielo- sprężarkowe (w wersji monoblok oraz split),

→ kompletne komory chłodnicze modułowe (składane na zamki typu cam-lock) oraz z paneli przemysłowych,

→ drzwi chłodnicze i mroźnicze zawiasowe i przesuwne,

→ przeszklone drzwi do chłodni oraz mroźni,

→ części zamienne do urządzeń TECHNO –B oraz TECHNOBLOCK.

 

Firma oferuje również doradztwo techniczne w wyborze odpowiedniego sprzętu, montaż i serwis urządzeń na terenie całego kraju.

Wszelkie urządzenia wyprodukowane przez firmę TECHNO-B cechuje niezawodność oraz trwałość. Maszyny sprzedawane przez firmę Techno-Cold charakteryzuje nie tylko wysoka jakość użytkowania, ale także estetyczne wykonanie, co znacznie ułatwia wkomponowanie urządzenia do reszty aranżacji.

Asortyment chłodniczy skierowany jest do szerokiego kręgu odbiorców. Wśród Klientów firmy znajdują się:

► zakłady przemysłowo-produkcyjne,

► zakłady mięsne,

► drobiarskie,

► spółdzielnie mleczarskie,

► przetwórnie ryb,

► producenci i hurtownicy lodów,

► zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego,

► hurtownie,

► restauracje, hotele i sklepy,

► stacje benzynowe,

► szpitale, stołówki i wojsko.

Aby zapewnić szybki i pewny serwis w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów, firma posiada sieć autoryzowanych regionalnych firm chłodniczych realizujących montaże, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju i nie tylko. Aktualnie posiada również partnerów handlowych w krajach ościennych (Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina).

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.