FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


25-cio lecie firmy Bury

 

Dziewięć oddziałów handlowo-dystrybucyjnych, blisko 500 zatrudnionych pracowników, do tego własna rozbudowana sieć transportowa oraz dwa specjalistyczne serwisy pojazdów ciężarowych – to imponujący wynik, na który lubelska firma BURY pracowała przez 25 lat działalności. A to zdecydowanie dopiero wstęp do kolejnych planów.

Firma BURY istnieje na polskim rynku od 1992 roku i właśnie obchodzi 25-lecie działalności. Dotychczasowe osiągnięcia firmy i jej ciągły rozwój to efekt wieloletniego doświadczenia i ciężkiej pracy jej założycieli, dwóch braci - Jacka i Bogdana Burych, którzy już w wieku szkolnym pobierali pierwsze lekcje prowadzenia biznesu, pomagając w rodzinnym interesie.

  

 

Obecnie firma BURY obejmuje trzy główne obszary działalności: zagraniczny oraz krajowy handel owocami i warzywami, specjalistyczne usługi transportowe realizowane poprzez własną flotę ponad 100 zestawów chłodniczych, a także autoryzowane serwisy MAN i Carrier Transicold wraz ze sprzedażą pojazdów ciężarowych MAN TGE.

 

Jednak „BURY” to nie tylko biznes, to także zaangażowanie w lubelską przestrzeń nowoczesnej edukacji dla dzieci i młodzieży oraz działalność charytatywna. To również aktywna pomoc potrzebującym, wsparcie ambitnych i aktywnych osób oraz sponsoring wielu inicjatyw społecznych, sportowych i kulturalnych.

W ciągu minionych 25 lat w przedsiębiorstwie zaszło wiele dynamicznych zmian, m.in. połączenie dwóch spółek Bury oraz Bury Trade, reorganizacja struktur, a także przeprowadzono lifting szaty graficznej spółki, w tym logo. Dziś firma BURY, której główna siedziba mieści się w Lublinie, zatrudnia blisko 500 osób, działa w 11 lokalizacjach w 7 miastach Polski, a jej roczny przychód sięga 300 mln zł. Jubileusz 25-lecia to uroczyste podsumowanie osiągnięć i powód do świętowania, a jednocześnie spojrzenie w przyszłość i zapowiedź kolejnych przedsięwzięć.

Firma wciąż się rozrasta. Niedawno podpisała kontrakt na zakup 50 nowych ciągników MAN TGX do dywizji transportu, a przed nami otwarcie nowoczesnego oddziału Bury Man Truck Service w Radomiu. W planach mamy tworzenie nowych oddziałów handlowo-dystrybucyjnych BURY.trade w kolejnych miastach na terenie kraju, a w efekcie zatrudnienie nowych pracowników o różnych specjalizacjach.

Lata ciężkiej pracy, budowanie zarówno relacji biznesowych, jak i nowych oddziałów na terenie kraju, zdobywanie zaufania dostawców i odbiorców, zaowocowały niewątpliwym sukcesem firmy. Stało się tak dzięki wartościom, które zawsze przyświecały jej właścicielom w życiu oraz w interesach. Pomocne okazały się pomysłowość i zaangażowanie, otwartość na zmiany i na nowe wyzwania, intuicja w biznesie oraz dobry fundament – profesjonalni, fachowi i lojalni pracownicy. Do sukcesu firmy przyczyniła się także wewnętrzna kultura przedsiębiorstwa i niezmiennie wyczuwalna przyjazna atmosfera pracy.

Jubileusz 25-lecia firmy zbiegł się z ważnym wydarzeniem miasta, w którym znajduje się siedziba spółki. Władze Lublina doceniły wkład założycieli firmy BURY w rozwój naszego miasta, przyznając im Honorowe Wyróżnienie Prezydenta – Medal 700-lecia Lublina. To dowód na to, że przedsiębiorstwo BURY odgrywa również bardzo ważną rolę w kształtowaniu biznesowego wizerunku Lublina.

 

Bury Sp. z o.o. - Najwyższe standardy w transporcie mięsa, wędlin i mrożonek