FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


3. odsłona Lubuskiej Konferencji Bydła Mięsnego

W dniach 26-27 czerwca 2019 r. już po raz trzeci odbyła się Lubuska Konferencja Bydła Mięsnego organizowana przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku przy współpracy z Oddziałem Terenowym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Gorzowie Wlkp.

Spotkanie podzielono na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Na pierwszy dzień zaplanowano cykl wykładów poprowadzonych przez pracowników naukowych, ekspertów oraz praktyków z zakresu chowu i hodowli bydła. Następnego dnia miała miejsce część praktyczna – czyli wizyty
w gospodarstwach w trakcie których, uczestnicy mogli zapoznać się z profesjonalnym opasem bydła mięsnego, a także właściwym systemem utrzymania ras Limusine i Blonde de Aquitaine.

W wydarzeniu wzięło udział liczne grono producentów bydła, rolników z woj. lubuskiego, przedstawiciele instytucji rolniczych oraz firm związanych z obsługą rolnictwa.

Konferencja stanowiła świetną okazję do ukazania możliwości i korzyści związanych z prowadzeniem hodowli, wymiany doświadczeń, poszukiwania pomysłów na innowacje a także alternatywnych rozwiązań dla gospodarstw.

 

Źródło: KOWR

 

 

Partner portalu

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.