FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Jaką osłonkę wybrać? Rozmowa z Anną Domagałą -prezes zarządu Nomax Trading Sp. z o.o.

 

Remigiusz Zagraba: Firma Nomax Trading od 25 lat stale zwiększa swoje przychody dzięki rozwojowi sprzedaży. Jak się Państwu to udaje, na bardzo trudnym i konkurencyjnym rynku branży mięsnej?

Anna Domagała: Stawiamy na innowacyjność oraz na indywidualne rozpoznanie potrzeb każdego klienta bez względu na wielkość produkcji. Poszukujemy inspiracji w innych branżach, przenosząc te doświadczenia na rynek opakowań do wędlin. W chwili obecnej osłonka nie pełni już wyłącznie funkcji technologicznej. Przestała być tylko opakowaniem dla produktu. Stała się jego wizytówką, a przez to nośnikiem marki i wizerunku  producenta. Nasze opakowanie jest  w pewnym sensie pierwszym ogniwem łączącym producenta z konsumentem. Dokładamy wszelkich starań, aby to ogniwo było trwałe i wyjątkowe.

R.Z.: Co Pani zdaniem w największym stopniu decyduje o tym, który produkt mięsny wyeksponowany w ladzie chłodniczej wybierze konsument?

A.D.: Konsument podejmuje decyzje o zakupie w kilka sekund, kierując się przy tym doświadczeniem z poprzednich zakupów oraz pierwszym wrażeniem, jakie zrobi na nim opakowanie. Wygląd produktu ma kolosalne znaczenie dla decyzji konsumenckich.  Jeżeli produkt nie posiada wyróżniającego się opakowania, podkreślającego wysoką jakość oraz walory smakowe, wówczas jego szanse na utrzymanie się na  rynku maleją. Niebagatelne znaczenie ma również reklama i wszelkie działania marketingowe prowadzone przez producentów wędlin. To oni kreują trendy na rynku.

R.Z.: Viscoflex to osłonki, których sprzedaż rozwija się bardzo dynamicznie. Co spowodował, że cieszą dużym powodzeniem?

A.D.: Producenci wędlin poszukują rozwiązań, które pomogą wyróżnić produkt wędliniarski w sklepowej ladzie, a jednocześnie umożliwią zastosowanie nowych technologii produkcji. Współpraca z producentami wędlin oraz dystrybutorami na 40 rynkach daje nam możliwość stałego rozwoju osłonek, gwarantujących konsumentom unikalne właściwości jakościowe  i efekty wizualne. Łatwość aplikacji, optymalizacja kosztów produkcji dzięki  ograniczeniu ubytków oraz przedłużenie trwałości sprawiają, że ilość sprzedawanych osłonek wzrasta każdego roku.

R.Z.: Właściciele sklepów stale poszukują oszczędności. Jakie osłonki, siatki według Pani mogą realnie obniżyć straty na stoisku mięsnym?

A.D.: Nadanie odpowiedniego kształtu wyrobom np. przy użyciu siatki wędliniarskiej Nomanet zmniejsza jego ubytki podczas procesu plasterkowania. Co więcej, osłonki Viscoflex gwarantują zmniejszenie ubytków wynikających z odparowywania i obsychania. Dodatkowo atrakcyjne opakowanie powoduje szybszą rotację wyrobu w sklepie, a więc brak strat wynikających z przeterminowania produktu.

 

Anna Domagała

Nomax Trading Sp. z o. o.

 

 

  • Eryc: 2017-05-23 04:30:01
    Ciekawy artykuł. Lubię tą Panią

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.