FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Boczek wędzony nagrodzony - producent lubelskie

 
 
 
 
 
Nie ma sukcesu bez boczku!
 
No właśnie! Wiedzą o tym wszyscy, a zwłaszcza prawdziwi smakosze. Boczek wieprzowy to produkt, bez którego niemożliwe jest stworzenie atrakcyjnej oferty w sklepie mięsnym czy też hurtowni wędlin. Podobnie jak w gastronomi, bo jajecznica na bekonie, okraszone chrupiącymi skwarkami ziemniaczki czy bigos, to dania narodowe Polaków. Te i wiele innych potraw, bez znakomitego boczku nie smakowałyby wyjątkowo.
 
Boczek boczkowi nierówny...
 
Rolowany, wędzony, parzony, paski, duński itd. jest tego dużo. Stojąc przy sklepowej ladzie klienci zastanawiają się jak wybrać ten najlepszy i najbardziej odpowiedni. Ważnymi kryteriami, którymi powinniśmy się kierować przy zakupie tego produktu są jego pochodzenie, mięsność jak również wędzenie. Od tego zależy uznanie na rynku spożywczym. Cena z pewnością też jest ważna, ale wszyscy wiemy, że jest ona zależna od jakości.
 
Gdzie w takim razie taki “idealny” boczek kupić?
 
W naszych sklepach. Tworząc Boczek Wiejski dokładnie poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Już sama nazwa wskazuje, że jest to produkt bez konserwantów. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o., który oferuje ten wyjątkowy boczek tworzy go w oparciu o domowe, tradycyjne receptury. Dlatego jest to produkt unikatowy.
 
Jak się robi taki boczek?
 
Przede wszystkim powoli, tak aby mięso “wchłonęło” przyprawy, a dym uwolniony w wyniku wędzenia na czereśniowo-bukowym drzewie nadał boczkowi wyjątkowy smak. Ponadto produkt ten powstaje z wyselekcjonowanego mięsa świń pochodzących od lokalnych dostawców. Jest on więc nie tylko wiejski, ale także i tradycyjny. Staramy się, aby jego smak był taki jak ten pamiętany z dawnych lat.
 
Czy w dzisiejszych czasach klienci poszukują i doceniają taki smak?
 
Nie tylko klienci, choć na opinii tych zależy nam najbardziej. “Boczek Wiejski” od Mieczysława Witkowskiego odkryli eksperci marki “Doceń Polskie” przyznając mu znaczące wyróżnienie “TOP PRODUKT” podczas XXVI audytu żywności! A, że nie tylko wyśmienity boczek produkowany jest w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o. świadczy fakt, że wiele innych produktów zostało wyróżnione tytułem “Doceń Polskie”. Zachęcamy do spróbowania chociażby “Szynki Królewskiej” czy “Salcesonu Piastowskiego”.
 
 
 
 
telefon: 84 664 20 84,  84 664 31 48,     
e-mail: info@zpm-witkowski.pl,   karol.witkowski@zpm-witkowski.pl

Autor: Materiał promocyjny firmy ZPM Mieczysław Witkowski
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.