FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie

W dniach 1−3 lutego br. na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Centralne Targi Rolnicze Agro Premiery & Show.

Jest to jedna z największych imprez targowo-wystawienniczych w Polsce. W tym roku odbyła się już po raz trzeci. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia było „Gospodarstwo na miarę przyszłości”. W trakcie targów zwiedzający mieli możliwość poznania oferty nowoczesnego sprzętu rolniczego, środków do produkcji rolnej, w tym pasz, nawozów, środków ochrony roślin, które oferowane były zarówno przez producentów krajowych, jak i zagranicznych.

Oprócz oferty wystawienniczej organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych szereg konferencji i seminariów tematycznych. Poświęcone były one m.in. hodowli świń w Polsce, chowowi i hodowli strusi, nowoczesnym technologiom w produkcji drobiarskiej czy też innowacjom w produkcji mleka. Poruszane były również tematy związane z możliwością współpracy handlowej i inwestycyjnej z krajami afrykańskimi, a także temat szczególnie ważny dla producentów chcących produkować żywność wysokiej jakości dotyczący możliwości certyfikacji upraw i produktów.

Patronat nad Targami objął m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi reprezentował Podsekretarz Stanu Ryszard Zarudzki. W otwarciu targów uczestniczyli także: Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego  Czesław Siekierski oraz Dyrektor Generalny w Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej Jerzy Plewa.

 

Źródło: KOWR

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.