FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Ceny drobiu w 40. tygodniu 2018 r.

W okresie 1–7.10.2018 r. zakłady drobiarskie sprzedawały tuszki kurcząt patroszonych średnio po 5,24 zł/kg, o 3,5% drożej niż w poprzednim tygodniu, ale o 11% taniej niż przed miesiącem. Cena tuszek indyków średnio wynosiła 8,31 zł/kg i była o 5,5% niższa niż w poprzednim notowaniu, ale o 5% wyższa niż na początku września br. W odniesieniu do notowań sprzed roku tuszki kurcząt były o 4% droższe, a tuszki indyków – o 1% tańsze.

W 40. tygodniu br. na polskim rynku notowany był dalszy spadek cen kurcząt brojlerów, które średnio kupo-wano po 3,50 zł/kg, o blisko 2% taniej niż w po- przednim notowaniu oraz o 6% taniej niż przed miesiącem. Kurczęta były jednak o 2% droższe niż przed rokiem. Za żywiec indyczy dostawcy otrzymywali przeciętnie 5,63 zł/kg, o 3% więcej niż tydzień wcześniej oraz o 11% więcej niż przed miesiącem i rokiem.

 

Źródło: KOWR 

 

Partnerzy portalu 

   

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.