FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Ceny kurcząt i indyków w 35. tygodniu 2018 r.

W zakładach drobiarskich w Polsce nadal utrzymują się wysokie ceny zakupu kurcząt. W 35. tygodniu  za kurczęta brojlery, podobnie jak w poprzednim tygodniu płacono średnio 3,74 zł/kg, o 1% więcej niż przed miesiącem. Natomiast cena indyków przeciętnie wynosiła 4,93 zł/kg i była wyższa o 1%  niż w poprzednim tygodniu oraz o 4% wyższa niż miesiąc wcześniej. W odniesieniu do notowań sprzed roku kurczęta  podrożały o 9%, a indyki potaniały o 3%.

Za tuszki kurcząt zakłady drobiarskie uzyskiwały średnio 6,02 zł/kg, o 3% mniej niż tydzień wcześniej, ale o 1% więcej niż przed miesiącem. Tuszki indyków zbywano po 7,94 zł/kg, o 1% taniej niż w poprzednim tygodniu i miesiąc wcześniej. Tuszki kurcząt były o 11% droższe niż przed rokiem, a tuszki indyków o 6% tańsze.

 

Źródło: KOWR 

 

Partnerzy portalu 

 

  

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.