FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Ćwierci wołowe

Ćwierci wołowe to nasza specjalizacja. Produkujemy pełen asortyment mięsa wołowego, który sprzedajemy głównie na rynku polskim- mówi Mateusz Ludwiniak współwłaściciel Zakładów Mięsnych Chobot Meat.

Bydło do uboju pozyskiwane jest z czystych i ekologicznych regionów Polski. W długoterminowej strategii rozwoju firma uwzględnia większy nacisk na rynek krajowy. Potencjał zakładu rozbioru daje możliwość selekcji mięsa i zapewnienie jednakowej powtarzalności.

Poza sprzedażą na rynku krajowym, pozostała część produkcji jest eksportowana do krajów Unii Europejskiej, Turcji i Tadżykistanu.

Ćwierci wołowe pozyskiwane z krów, byków i jałówek to produkt najwyższej jakości. Miesięczna produkcja ćwierci wołowych to około 200 ton - mówi Mateusz Ludwiniak. Tygodniowo do uboju przeznaczonych jest 750 sztuk bydła. Naszym celem jest zwiększenie produkcji do 1000 sztuk. 

 

Oferta zakładu to:

ćwierci wołowe przednie bez łaty b/k                ćwierci wołowe kompensowane b/k

ćwierć wołowa zadnia pistol z łatą b/k            ćwierci wołowe zadnie pistol  

ćwierć wołowa przednia bez łaty b/k               ćwierć wołowa przednia 5 żebrowa

 

Szczegółowe informacje o ćwierciach wołowych uzyskacie Państwo pod numerem 

692 919 232, 693 336 338, 22 783 80 22.

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.