FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Ćwierci wołowe polskiej produkcji - łódzkie

 

Schłodzone ćwierci wołowe polskiej produkcji szczególnie polecane są zakładom przetwórstwa mięsnego do dalszego rozbioru na części kulinarne i późniejszej sprzedaży. Nadają się także do produkcji wędlin i dań gotowych takich jak kotlety, roladki, devolaje. Również sklepy i hurtownie zaopatrują się w ćwierci wołowe, a następnie sprzedają porcjowane, świeże mięso w elementach.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Rzeźnik” z województwa łódzkiego proponuje sprzedaż ćwierci wołowych pakowanych w opakowania vacuum lub stretchowane. Nowoczesna linia ubojowa bydła wołowego jest pod ścisłym nadzorem służb weterynaryjnych, aby zapewnić produkty jak najlepszej jakości. Warto dodać, że Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Rzeźnik” zaopatruje się w surowiec wyłącznie ze sprawdzonych hodowli miejscowych rolników. To również pozytywnie wpływa na uzyskiwane ćwierci wołowe.

Firma posiada własny transport, w związku z tym towar dowożony jest bezpośrednio do odbiorców. Dzięki uzyskanym uprawnieniom pozwalającym na handel z krajami UE firma otwarta jest na współpracę również za granicą. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z firmą telefonicznie pod numerem 605 240 208 lub mailowo rzeznik@rzeznik-jezow.pl.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Rzeźnik"

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.