FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Ćwierci wołowe - producent Pawpol

Coraz częściej najważniejszym kryterium wyboru dostawcy mięsa jest jakość a niska cena, na szczęście, odchodzi do lamusa. Wielu producentów wędlin, handlowców i konsumentów jest dzisiaj świadomych siły, jaką daje produkt oparty na wysokiej klasie surowca. Dobrym wyborem z pewnością jest podjęcie współpracy z zaufanymi dostawcami, którzy dbają o właściwe żywienie i dobrostan zwierząt. Liczy się także kopleksowość, która znacznie ułatwia współpracę. Jedną z firm na polskim rynku jest PAWPOL, która specjalizuje się w uboju trzody chlewnej, bydła oraz cieląt. Zakład produkuje wysokiej jakości świeże półtusze wieprzowe, ćwierci wołowe i tusze cielęce.

Miesięczna produkcja półtuszy wieprzowych utrzymuje się średnio na poziomie 200 ton. Ćwierci wołowych produkujemy około 40-50 ton miesięcznie, natomiast tusz cielęcych – 1,5 tony- mówi serwisowi FirmyMiesne.pl Łuksz Pawlik właściciel PAWPOL.

Odbiorców z jakich województw mogą Państwo zaopatrywać ?

Produkty dostarczamy na terenie całego kraju, a naszymi odbiorcami są zakłady mięsne, zakłady rozbioru oraz zakłady konfekcji.

Czy w okresie najbliższego roku planujecie rozwijać współpracę z nowymi klientami?

Nasza firma rozwija się dynamicznie. Dlatego planujemy wdrożenie działań, mających na celu pozyskanie nowych klientów, oczywiście przy zachowaniu partnerstwa podczas trwania współpracy.

Skąd pozyskują Państwo żywiec?

Żywiec pochodzi od rodzimych producentów, którzy od wielu lat dostarczają trzodę oraz bydło do naszej firmy. Długoletnie doświadczenie oraz wzajemne zaufanie sprawiają, że  współpraca układa się jak na dzień dzisiejszy pomyślnie.

Na jakie korzyści mogą liczyć odbiorcy, którzy zdecydują się na współpracę z Państwa firmą?

Nowi odbiorcy mogą liczyć przede wszystkim na atrakcyjne ceny oraz bardzo wysoką jakość produktów. Gwarantujemy również stałość dostaw, terminowość oraz transport.

 

Szczegółowe informacje o produktach dostępne są pod numerami telefonu 692 229 404, 43 841 45 01 lub 43 841 35 88.

 

Ćwierci wołowe, półtusze wieprzowe, tusze cielęce, łódzkie- F.H. "PAWPOL"

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.