FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Dalszy spadek cen wieprzowiny w 42. tygodniu 2018 r.

Od początku września br. tanieje wieprzowina na rynkach wiodących unijnych producentów. W dniach 15–21.10.2018 r. za świnie rzeźne klasy E producentom w UE płacono średnio 137,58 EUR/100 kg, o 1% mniej niż tydzień wcześniej, o 4% mniej niż przed miesiącem oraz o 9% mniej niż przed rokiem. W dniach 15–21.10.2018 r. krajowi dostawcy za trzodę chlewną uzyskiwali przeciętnie 4,38 zł/kg, o 2,5% mniej niż w poprzednim tygodniu i o 5% mniej niż przed miesiącem.

W krajowych zakładach mięsnych od początku września br. tanieją półtusze wieprzowe. W dniach 15–21.10.2018 r. przeciętnie zbywano je po 6,47 zł/kg, o 2% taniej niż w poprzednim notowaniu oraz o 6% taniej niż przed miesiącem i 8% taniej niż przed rokiem.

 

Źródło: KOWR

Partnerzy portalu

              

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.