FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Dni otwarte w gospodarstwach rolnych we Francji

Copa i Cogeca wyraziły dzisiaj radość z inauguracji francuskich dni otwartych drzwi w gospodarstwach rolnych, zacieśniających związki między konsumentami i rolnikami i pokazujących im skąd bierze się ich żywność. Dni drzwi otwartych i gospodarstw rolnych mają miejsce w całej Unii.

SekretarzgeneralnyCopaiCogeca,PekkaPesonen,podkreślił: „Organizuje się coraz więcej wydarzeń i dni drzwi otwartych w gospodarstwach w Europie, a także zielonych szkół i warsztatów gotowania, które pozwalają rolnikom nawiązać bliższe kontakty z obywatelami, jednocześnie zacieśniając związki między konsumentami a rolnictwem, żywnością i obszarami wiejskimi. Ta udana inicjatywa pozwala konsumentom, zwłaszcza tym młodszym, odkryć nowe, pyszne przepisy i poznać zdrowy styl życia. Ukazuje również dobrą praktykę rolną i dobrostanu zwierząt, stosowaną przez naszych rolników. Podkreśla, w jaki sposób rolnicy i spółdzielnie rolnicze, poprzez ochronę terenów wiejskich, utrzymanie agroturystyki i dostawy różnorodnej, wysokiej jakości żywności, przynoszą korzyści społeczeństwu”.

„Przed publikacją wniosków Komisji Europejskiej w sprawie przyszłości rolnictwa i produkcji żywności zaplanowaną na ten tydzień, inicjatywa ta przypomina, że potrzebujemy silnej, wspólnej polityki rolnej (WPR) popartej silnym budżetem UE” - podkreślił Pesonen.

 

Źródło: Copa - Cogeca

 

Partner portalu

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.