FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Eksperci tureckiego Ministerstwa Żywności, Rolnictwa i Hodowli w Polsce

W dniu 10 lipca 2018 r. Centralę KOWR odwiedziła grupa ekspertów tureckiego Ministerstwa Żywności, Rolnictwa i Hodowli. W spotkaniu uczestniczył Michał Wiśniewski, Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR.

Projekt jest finansowany przez Komisję Europejską jako pomoc przedakcesyjna dla krajów kandydujących do UE i ma na celu wsparcie Turcji w procesie niezbędnych dostosowań do wymogów acquis communautaire w zakresie Wspólnej Polityki Rolnej oraz budowę zdolności instytucjonalnej tureckiego Ministerstwa Żywności, Rolnictwa i Hodowli do realizacji zadań wynikających z rozdziału 11 negocjacji „Rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich”.

Podczas spotkania zaprezentowano zadania realizowane przez KOWR, a wcześniej przez Agencję Rynku Rolnego, w ramach Wspólnej Organizacji Rynków Rolnych. Omówiony został także system pozwoleń na przywóz i wywóz produktów rolnych w handlu z krajami trzecimi.

 

 

Źródło: KOWR 

 

Partnerzy portalu 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.