FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Elektrownia słoneczna gwarantuje oszczędności i czysty zysk- rozmowa z Krzysztofem Brzewskim, dyrektorem B2B firmy Strefa Energii

Remigiusz Zagraba: Odnawialne Źródła Energii to obecnie bardzo ważny temat. Dlaczego przedsiębiorcy, szczególnie zakłady mięsne powinny posiadać własną elektrownię słoneczną?

Krzysztof Brzewski: Dla bezpieczeństwa produkcji, oszczędności i pokazania odpowiedzialosci społecznej.Elektrownia słoneczna to zbiór urządzeń, których zadaniem jest wyprodukowanie energii elektrycznej ze słońca. Przedsiębiorcy decydują się na fotowoltaikę, aby uniezależnić się od Zakładu Energetycznego i produkować swój własny prąd. Ponadto elektrownia słoneczna gwarantuje nie tylko oszczędności, a przede wszystkim czysty zysk, tak więc jest to świena inwestycja. Nowoczesność i ekologia mówią o społecznej odpowiedzialności firmy, dlatego też posiadanie elektrowni słonecznej buduje wizerunek firmy, jako firmy biorącej odpowiedzialność za otaczający świat klientów i pracowników.

R.Z.: Jakie kroki należy wykonać, aby móc korzystać z własnej elektrowni słonecznej? 

K.B.: Zadzwonić do Strefy Energii i umówić się na spotkanie z ekspertem w tej dziedzinie. Resztę bierzemy na siebie. Przygoda rozpoczyna się od ustalenia oczekiwań klienta oraz sprawdzenia możliwości technicznych oraz finansowych inwestora. Na podstawie zebranych informacji projektujemy elektrownie słoneczną. Po zaakceptowaniu przez klienta oferty oraz rozwiązania finansowansowego elektrownia słoneczna powstaje w przeciągu dwóch tygodni. Po ukończeniu budowy instalacji zgłaszamy ja do Zakładu Energetycznego.

R.Z.: Na rynku jest wiele firm specjalizujących się w tematyce Odnawialnych Źródeł Energii, co wyróżnia Państwa firmę i dlaczego warto wybrać Strefę Energii jako partnera?

K.B.: Przede wszystkim dbałość o klienta:

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych. Do każdej z nich podchodziliśmy a do każdej nowej będziemy podchodzić, jakby była najważniejszą w historii naszej firmy.

Naszym kluczowym założeniem jest dostarczenie elektrowni słonecznych, które swoją wysoką jakością i innowacyjnością zapewnią bezpieczeństwo naszych klientów. Zarówno technologiczne jak i prawne a przede wszystkim inwestycyjne. Wiemy że dla naszych partnerów biznesowych elektrownia słoneczne to często wysoko oprocentowana lokata kapitału – dlatego stawiamy na sprawdzonych producentów światowych i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Podchodzimy do każdej inwestycji indywidualnie, rzetelnie, i uczciwie. Stosujemy najnowsze standardy w doborze wielkości elektrowni słonecznej, co pozwala nam dokładnie oszacować potrzeby i zyski inwestora.

Montaże wykonujemy z dbałością nie tylko o sprzęt, czy budynek inwestora ale również z dbałością o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników.

Nasza misja to być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowej, działającej inwestycji. 

 

Instalacje fotowoltaiczne dla zakładów i ubojni - Strefa Energii

         telefon: 535 989 535            e-mail: biuro@strefaenergii.com        www: strefaenergii.com
 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.