FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Energoszczędne rozwiązania dla budownictwa - rozmowa z Dariuszem Borowskim z firmy Ruukki

Remigiusz Zagraba: 40 lat minęło, brzmi refren jednej z najpopularniejszych piosenek Andrzeja Rosiewicza. Tyle też lat obecna jest na polskim rynku firma Ruukki, która jest uznanym i cenionym producentem płyt warstwowych dedykowanych dla przedsiębiorstw branży chłodniczej i zakładów mięsnych. Co Pana zdaniem zdecydowało o sukcesie produktów marki Ruukki? 

Dariusz Borowski: W oparciu o odpowiedzialne partnerstwo i wieloletnie doświadczenie oferujemy zaawansowane technologie, by pomóc naszym klientom w realizacji inwestycji, bez względu na to, czy budują nowe obiekty, czy remontują budynki już istniejące.
Produkujemy i dostarczamy energooszczędne rozwiązania i komponenty budowlane dla budownictwa. Nasza dobrze przemyślana oferta, wysoka jakość produktów i obsługi sprzedażowej, wsparcie techniczne i duża wiedza w połączeniu z najdłuższym w Polsce doświadczeniem w produkcji płyt pozwala nam na osiąganie sukcesów. 

R.Z.: Obecnie wiele firm z branży mięsnej uważa, że bezpieczeństwo produktów jest kluczowe i na każdym etapie łańcucha dostaw do finalnego odbiorcy starają się zapewnić jak najlepsze warunki. Jak Państwa rozwiązania mogą pomóc producentom jeszcze skuteczniej wpływać na poprawę bezpieczeństwa? 

D.B.: Nasze produkty są dostosowane do obowiązujących przepisów budowlanych (spełniają wysokie wymagania dotyczące ochrony p.poż) oraz higieniczno – sanitarnych, co w przemyśle spożywczym jest bardzo istotne. Wszystkie te parametry poparte są odpowiednimi certyfikatami. 

R.Z.: Jakie inwestycję realizowane przez Państwa firmę w ostatnim czasie są powodem do dumy i jakich ciekawych realizacji w najbliższej przyszłości się spodziewacie ? 

D.B.: W ostatnich latach w przemyśle spożywczym jest bardzo dużo inwestycji. Lista naszych realizacji jest bardzo długa. Dumni jesteśmy z każdego zrealizowanego kontraktu. Rok 2019 zapowiada się bardzo ciekawie. 

R.Z.: Czy firma Ruukki prowadzi realizację inwestycji poprzez własną ekipę montażową, czy też realizacją zajmują się autoryzowani dystrybutorzy? 

D.B.: Nie. Jesteśmy producentem i dostawcą rozwiązań dla budownictwa. Realizacją zajmują się firmy budowlane z całej Polski. Prowadzimy sprzedaż również bezpośrednio do inwestorów. 

R.Z.: Wybór płyt warstwowych z Państwa oferty jest duży. Które rodzaje płyt są dedykowane dla zakładów mięsnych, a które dla mroźni składowych oraz co charakteryzuje oba rodzaje ? 

D.B.: Praktycznie wszystkie płyty znajdują zastosowanie w tego typu obiektach. Jako wykorzystywane najczęściej należy wskazać płyty z rdzeniem PIR – SP2E EPIR i SP2B EPIR. Zapewniają one odpowiednią izolacyjność termiczną, co jest istotne w zakładach gdzie produkcja i magazynowanie odbywa się w warunkach obniżonych temperatur. Dodatkowo należy jeszcze zwrócić uwagę na zastosowanie odpowiednich powłok, które zapewnią właściwą odporność na czynniki korozyjne. Mam tu na myśli powłokę PVC 120 um oraz blachę nierdzewną. 
 
                          telefon: 604 485 503    e-mail: dariusz.borowski@ruukki.com    www: ruukki.pl
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Ruukki
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.