FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Ewa Woch -rozmowa z dyrektorem zarządzającym easyFairs® Poland

 

Rozmowa z Dyrektorem Zarządzającym easyFairs® Poland – Ewą Woch

 

Remigiusz Zagraba:  Skąd wziął się pomysł na stworzenie targów dla małej gastronomii, fast food i cateringu easyFairs®  FOOD-to-GO ?

Ewa Woch: Firma easyFairs® Poland jest częścią międzynarodowej grupy zajmującej się organizowaniem branżowych targów. Targi easyFairs® FOOD-to-GO to impreza która sprawdziła się już na innych europejskich rynkach i postanowiliśmy zorganizować tego typu wydarzenie również w Polsce. Niewątpliwie do podjęcia takiej decyzji przyczynił się duży potencjał jaki ma w sobie sektor małej gastronomii.

R.Z.: Jak ocenia Pani targi easyFairs® FOOD-to-GO w Gdańsku, które odbyły się 8-9 luty 2011?

E.W.: Pierwsza gdańska edycja targów easyFairs® FOOD-to-GO spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Na pewno może cieszyć wysoka frekwencja  i wiele pozytywnych opinii jakie usłyszeliśmy od gości targowych. Myślę, że organizowane przez nas targi wypełniają swego rodzaju niszę na rynku jaką stanowią małe, sezonowe punkty z jedzeniem na wynos, szybkimi przekąskami, ale  także bary serwujące domowe jedzenie, lunch bary, kafeterie i bary sałatkowe.  Takie miejsca  są nieodłącznym elementem zarówno miejscowości wypoczynkowych, jak i dużych miast i warto zadbać o to, żeby rozwijały się i wprowadzały nowości.

R.Z.: Czy Pani zdaniem  rynek HoReCa w najbliższej przyszłości będzie rozwijał się równie dynamicznie jak dzisiaj?

E.W.: Myślę, że jak najbardziej. Polacy coraz więcej czasu spędzają poza domem i tym samym częściej korzystają  z usług różnego typu lokali gastronomicznych.  Zmiana stylu życia jaką obserwujemy ostatnio  przejawia się nie tylko w odmiennych preferencjach kulinarnych, ale i w jeszcze większym zapotrzebowaniu na usługi świadczone przez cały sektor HoReCa. Zapewne w przyszłości rola firm cateringowych czy lunch barów jeszcze wzrośnie. 

R.Z.: Przed Państwem  targi easyFairs ®FOOD-to-GO w Krakowie 11-12 maja  – na co mogą liczyć wystawcy?

E.W.: Przygotowaliśmy dla wystawców szeroki wachlarz możliwości i narzędzi marketingowych, które jeszcze lepiej pozwolą im trafić do potencjalnego klienta. Oprócz stoiska targowego, wszystkie firmy które zdecydują się na uczestnictwo w targach easyFairs® FOOD-to-GO mogą liczyć na prowadzenie przez nas  intensywnych  działań promujących nie tylko samą imprezę, ale przede wszystkim ich produkty czy usługi.  Przyczyni się to z pewnością do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów. Poza tym naszym celem jest stworzenie dobrej atmosfery do prowadzenia rozmów biznesowych i ułatwianie kontaktu na linii firma-klient.

R.Z.: Wystawców z jakich  branż będzie można spotkać podczas targów w Krakowie?

E.W.: Profil wystawców na nadchodzących targach jest zróżnicowany, ale właśnie dzięki temu ma szansę odpowiedzieć na zapotrzebowanie właściwie każdego klienta. Nie zabraknie więc zarówno firm oferujących produkty, półprodukty czy komponenty spożywcze, jak również producentów specjalistycznego sprzętu gastronomicznego.  W targach easyFairs® FOOD-to-GO wezmą udział także przedstawiciele firm franczyzowych poszukujący nowych współpracowników gotowych poprowadzić  lokal według sprawdzonego formatu.

R.Z.: Dla kogo przede wszystkim dedykujecie targi w Krakowie, kto powinien Państwa odwiedzić?

E.W.: Gośćmi targowymi będą właściciele małych restauracji, pizzerii i barów szybkiej obsługi z terenu Małopolski, Podkarpacia i Śląska. Nie zabraknie oczywiście też przedstawicieli firm cateringowych, kawiarni , lunch barów i barów sałatkowych. Targi easyFairs® FOOD-to-GO skierowane są do tych wszystkich, którzy zajmują się zbiorowym żywieniem, zarówno w centrach miast, szkołach, biurowcach czy pensjonatach.

 

R.Z.: Jakie znaczenie Pani zdaniem ma świadomość marki produktów mięsnych wśród właścicieli  czy też kierownictwa  firm z branży horeca.

E.W.: Wybór produktów mięsnych z pewnością jest kluczową decyzją, gdyż to właśnie ten składnik bardzo często przeważa o całościowym odbiorze potrawy. Dlatego też nie może tu być mowy o przypadku. Z pewnością powinien cieszyć fakt, że wśród odbiorców tego typu produktów liczy się nie tylko cena, ale i jakość . Coraz więcej lokali gastronomicznych stawia na dobre, „ekologiczne” mięso, wybierając tym samym naturalne, a nie przetworzone produkty.

R.Z.: Dlaczego warto być w Krakowie na targach easyFairs  FOOD-to-GO  11-12 maja ?

E.W.: Tragi easyFairs® Poland warto odwiedzić zarówno ze względu na bogatą i zróżnicowaną ofertę wystawców, jak również z uwagi na cykl warsztatów learnShops™. W ciągu dwóch targowych dni będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w cyklu mini-wykładów prezentujących najnowsze urządzenia i rozwiązania dla gastronomii. Na pewno dużym atutem targów jest też możliwość swobodnego kontaktu z wystawcami i wiele okazji do rzeczowej rozmowy. Warto odwiedzić targi easyFairs® FOOD-to-GO, bo tu po prostu robi się dobre interesy!

 

                        

 

 

 Dziękuję za rozmowę.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.