FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Fartuchy sklepowe producent

Klient, wybierając sklep mięsny, zwraca podświadomie uwagę na czystość oraz wygląd personelu. Zadbany sprzedawca, ubrany w czyste i dobrze dopasowane ubranie będzie z pewnością wzbudzał większe zaufanie, a sklep zostanie odebrany jak bardziej przyjazny i profesjonalny.

Zakup wysokiej jakości fartuszków i nakrycia głowy do sklepu mięsnego to dobra i potrzebna inwestycja. Obecnie odzież personelu stoiska mięsnego to nie tylko ochrona przed zabrudzeniem czy spełnienie wymogów BHP, ale przede wszystkim dbałość o wizerunek sklepu poprzez modny i atrakcyjny wygląd. Dobrym rozwiązaniem będzie też wyhaftowany logotyp, który będzie nie tylko trwały, ale też podkreśli prestiż sklepu.

 


Ciekawe i najwyższej jakości fartuchy do sklepu uszyje dla Państwa firma Zdziaszek - producent fartuchów, odzieży ochronnej i dystrybutor artykułów BHP z Łodzi. Firma Zdziaszek zatrudnia najlepszych specjalistów, przestrzega najwyższych standardów produkcji i pracuje na profesjonalnym parku maszynowym.

 

ZDZIASZEK Producent fartuchów, odzieży ochronnej i dystrybutor art.BHP

            telefon: 692 475 955    e-mail: damian.zdziaszek@e-fartuchy.pl   www: e-fartuchy.pl
 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Zdziaszek, autor: Remigiusz Zagraba
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.