FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Franczyza, prowadzenie biznesu kebabowego rozmowa z Erginem Acarem z Damak Kebab

Damak Kebab to jeden z największych producentów kebaba wołowego i drobiowego w Polsce. Przedsiębiorstwo produkuje miesięcznie około 150  ton kebaba drobiowego i 70 ton wołowego. Produkt dostarcza do odbiorców w całej Polsce oraz eksportuje do Niemiec, Francji, Danii, Hiszpanii i Austrii.

W przeciągu 2 lat planujemy wybudować i otworzyć największy i najnowocześniejszy zakład produkujący kebab w Polsce- mówi serwisowi Firmymiesne.pl Ergin Acar z Damak Kebab.

Remigiusz Zagraba: Jakie warunki współpracy Damak Kebab  może zaproponować nowym klientom?

Ergin Acar: Polityka naszej firmy opiera się na zabezpieczeniu rynku klienta. Dostarczamy nasz towar do określonych dystrybutorów, którym jednocześnie zapewniamy wyłączność. Dystrybutor zawiązując z nami współpracę ma pewność, że konkurencyjna firma, czyli inny dystrybutor nie będzie posiadał naszego produktu w swojej ofercie. Firma, która chce zakupić nasz produkt kontaktuje się z naszym dystrybutorem. Jest to profesjonalne rozwiązanie i zabezpiecza interesy obu stron. Od tej zasady możemy odejść tylko w przypadku dużych klientów detalicznych z okolic Warszawy- ta grupa może liczyć na bezpośrednią współpracę.

R.Z.: Czy w ramach kooperacji z  Damak Kebab możliwy jest system franczyzowy?

E.A.: Tak. W ramach franczyzy prowadzimy już 3 restauracje  w Warszawie na Alejach Jerozolimskich, Alei Krakowskiej i w Mińsku Mazowieckim. Współpraca jest bardzo korzystna, bo klient  zainteresowany własną firmą prowadzi restaurację na zasadzie opracowanych rozwiązań pod marką Damak Kebab i sprzedaje sprawdzone produkty. Może również liczyć na specjalistyczne szkolenia z zakresu produkcji, przygotowywania kebaba i obsługi klienta. Dzięki temu nasi klienci mogą skoncentrować się na sprzedaży a także na zwiększeniu zysków swojej firmy- dodaje Ergin Acar.

R.Z.: Jakie nowości produktowe przewidują Państwo w  tym roku? 

E.A.: Nowy produkt będzie miał premierę na najbliższych targach Polagra 23-26 września 2013. Mogę wyjawić, że to kebab wołowo- indyczy aromatyczny turecki o nazwie Destan. Jest to kebab, który bardzo długo testowaliśmy- ma sprawdzony smak, jakość, parametry techniczne.

 Zapraszamy na targi, gdzie będziecie Państwo mogli posmakować osobiście naszej nowej propozycji produktowej. Pokaz ogromnego kebaba będzie połączony z degustacją. Mamy zamiar poczęstować każdego klienta – do degustacji przeznaczono 800 kg kebaba- zapraszamy.

Spotkajmy się na targach Polagra 2013 (Poznań, ul. Głogowska 14, pawilon 8, stoisko 1).

 

Kebab dla restauratorów -Producent kebabu- Damak Kebab Sp. z o.o.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.