FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Gdzie kupić dobra wieprzowinę ? - śląskie

Jemy coraz więcej mięsa !

Produkcja i spożycie mięsa na świecie i w Polsce wzrasta. Na przełomie 2000 r. - 2016 r. produkcja mięsa na świecie zwiększyła się o ok. 43% w tym. wieprzowina ok. 35%, wołowina ok. 21%, drób aż o ok. 80%. W Polsce produkcja mięsa w analogicznym okresie wzrosła o ok. 65% gdzie wołowina to 43,3%, wieprzowina ok. - 1%, drób z kolei wzrósł o ponad 6,5 krotnie.

Nie przestaniemy jeść mięsa!

Tendencja wzrostowa w przypadku produkcji i konsumpcji na świecie będzie się utrzymywała z bardzo wielu przyczyn m.in. wzrost liczby ludności, bogacące się społeczeństwo. Jednak z każdym rokiem wraz ze wzrostem spożycia w krajach rozwiniętych będzie na popularności zyskiwać coraz bardziej troska o dobrostan zwierząt, ekologia, dbałość o środowisko.

Skąd to mięso pochodzi?

Obecnie klienci coraz częściej zwracają uwagę na jakość i pochodzenie mięsa, a cena przestaje być wyznacznikiem zakupu, dlatego mięso pochodzące od lokalnych producentów jest najbardziej cenione i pożądane. W Polsce najpopularniejszym i najchętniej spożywanym mięsem jest wieprzowina, której udział w rynku wynosi ponad 50%, a spożycie ok. 40 kg na osobę w skali roku.

Smakosze mięsa w Polsce nie wyobrażają sobie obiadu bez schaboszczaka.

Gdzie więc kupić wyśmienitą wieprzowinę?

Jednym z producentów mięsa wieprzowego, który prowadzi ubój i rozbiór wieprzowiny na niewielką skalę, zapewniając jej jednocześnie najwyższe standardy, dzięki czemu jakość mięsa jest wyjątkowa to Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Ernestyna Janety z Lubomii w województwie śląskim, który działalność prowadzi od 1989 r.

 

Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Ernestyn Janeta

     
         telefon: 32 451 61 16                       e-mail:biuro@janeta.pl                             www:janeta.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy ERNESTYN JANETA
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.