FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Gdzie kupić zdrowego kurczaka?- Zagrodowy

Zagrodowy jest obecnie bardzo silną, wyróżniającą się marką na rynku. Na ten sukces firma Sedar S.A. pracuje już od 18 lat, stawiając na najwyższą jakość i wiarygodność. Dlatego też Kurczak Zagrodowy to bez wątpienia produkt klasy premium, który wyróżnia się unikatowym sposobem chowu.

Kurczaki żyją w małych, rodzinnych gospodarstwach na Podlasiu, gdzie mają stały dostęp do zagrody na świeżym powietrzu. Ich chów trwa o połowę dłuższej niż zwykłych kurcząt. Przez cały ten czas żywione są wyłącznie wysokowartościową, naturalną karmą roślinną bez GMO. Są to głównie zboża i słonecznik, zapewniające wszystkie witaminy i mikroelementy potrzebne do prawidłowego rozwoju. Podczas chowu nie podaje im się żadnych antybiotyków.

Wyjątkowy sposób chowu Kurczaka Zagrodowego ma ogromny wpływ na smak mięsa, który doceniany jest przez miłośników gotowania. Jest delikatniejsze i ma bardziej spójną, kruchą strukturę, a po upieczeniu jest wyjątkowo smaczne i mniej tłuste niż mięso zwykłego kurczaka. Dzięki temu ten pierwszy, markowy drób na polskim rynku posiada rzeszę swoich lojalnych konsumentów.

Jest szczególnie polecamy dzieciom, kobietom w ciąży, osobom starszym i wszystkim, którzy dbają o zdrowe odżywianie. Jego granatowa etykieta wyróżnia się „na półce”, a w ostatnim czasie nabrała jeszcze bardziej luksusowego charakteru dzięki elementom w kolorze prawdziwego złota, prostej i przejrzystej formie graficznej benefitów.

Oprócz tego marka stale inwestuje w atrakcyjny przekaz reklamowy. Obecność w mediach poprzez działania PR, kampanię telewizyjną czy współpracę z blogosferą powoduje, że rozpoznawalność brandu jest coraz większa. Posiadając w sklepie Kurczaka Zagrodowego mamy pewność, że oferujemy produkt najwyższej jakości.

 

 

SEDAR S.A.

Międzyrzec Podlaski, ul. Radzyńska 3,

 

Czytaj także:

Lekki, zdrowy…Zagrodowy!

Kurczak klasy premium

Fakty i mity na temat mięsa z kurczaka

Kurczak Zagrodowy z Podlasia dla świadomych konsumentów

Mięso drobiowe dla dzieci- czyli drób karmiony paszą bez GMO

Kurczak Zagrodowy- zdrowe mięso drobiowe

Mięso bezpieczne dla zdrowia - Kurczak Zagrodowy i elementy

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy SEDAR S.A.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.