FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Golonka w sosie własnym i golonka z grochem Mark's

We współczesnym, zabieganym świecie coraz ważniejsza jest prostota oraz wygoda. Cenną wartością stała się możliwość łatwego i szybkiego przygotowania smacznego posiłku zarówno na zimno jak i na ciepło. Takimi właśnie przesłankami – które mają na celu ułatwienie klientom życia – kierowało się PPHU „MARK’S” wypuszczając na rynek nowe dania gotowe w słoiku.

Pożywne, szybkie, sycące – takie są nowe dania gotowe PPHU „MARK’S”. Jest to znakomita oferta dla wszystkich, którzy żyją intensywnie, lecz pragną jeść smacznie. Firma zaproponowała golonkę w słoiku 500 gram w dwóch opcjach:

-golonka z grochem

-golonka w sosie własnym.

Oba produkty charakteryzują się znakomitym smakiem i aromatem zastosowanych przypraw. Golonka w sosie własnym jest przeznaczona do podawania zarówno na ciepło jak i na zimno, a z kolei golonka z grochem wybornie smakuje podawana na ciepło.   

    

GOLONKA Z GROCHEM

-peklowana golonka wieprzowa bez kości ze skórą zalaną zupą grochową, poddana procesowi gotowania (sterylizacji) w słoiku

 

        

GOLONKA W SOSIE WŁASNYM

-peklowana golonka wieprzowa bez kości ze skórą poddana procesowi gotowania (sterylizacji) w słoiku

Przyspieszenie tempa życia, mniej czasu na gotowanie – te właśnie czynniki sprawiły, że coraz częściej konsument sięga po łatwe w przygotowaniu i niewymagające specjalnych umiejętności kulinarnych dania gotowe. Nic wiec dziwnego, że kategoria dań gotowych przyciąga coraz to więcej nowych klientów, a producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe dania zainspirowane nowymi pomysłami i charakteryzujące się wyjątkowymi, nowymi smakami. 

 

Czytaj więcej o Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo Usługowym "MARK'S"

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy MARKO MARK'S

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.