FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Gotowanie na czasie, czyli mięsa gotowe do pieczenia Zakładów Mięsnych Skiba

karkówka w chrzanie upieczona

 

Moda na gotowanie przybiera na sile, bo kto nie chciałby być bohaterem podczas wspólnie spędzonych chwil przy stole z najbliższymi. Dzielić się tym, co najlepsze i najsmaczniejsze oraz widzieć podziw w oczach osób najważniejszych w naszym gronie. Jednym z najpopularniejszych składników dań obiadowych jest mięso, którego spożycie deklaruje ponad 90% Polaków.

Mięso wieprzowe, bo o nim będzie mowa, jest nie tylko pożywne, ale także zawiera wiele wartościowych witamin i składników mineralnych m.in. białko, żelazo, cynk, witaminę B1 i wiele innych.

Aby wydobyć z potrawy mięsnej to, co najlepsze, potrzebny jest czas, a tego najbardziej dzisiaj brakuje Polkom i Polakom, bo zawsze jest coś do zrobienia.

Dlatego więc niemal idealne do szybkiego przygotowania posiłku nadają się produkty z nowej linii Zakładów Mięsnych SKIBA „Gotowe do pieczenia”. Obecnie dostępnych jest 7 propozycji smakowych, przygotowanych we współpracy ze znamienitym i cenionym kucharzem, który jest właścicielem kilku restauracji. Najdoskonalszy smak został przez niego wydobyty, dzięki bukietowi aromatycznych przypraw. Odszukać tutaj można posmak chrzanu, miodu, suszonych jabłek, pomidorów, cydru i oliwek.

 


 

Wysokiej klasy mięso, ułożone jest na aluminiowych tackach i szczelnie zamknięte folią. Dzięki temu podczas przygotowania posiłku nie zostaną ubrudzone ręce i naczynia, co pozwoli zaoszczędzić dodatkowy czas i pieniądze. Warto podkreślić estetyczne i przykuwające uwagę opakowanie oraz wygodę produktu, gdyż wystarczy tylko całość włożyć do piekarnika, ustawić czas pieczenia oraz temperaturę i pyszne danie jest gotowe. Dodatkowo Zakłady mięsne SKIBA zamieściły w prosty i przystępny sposób instrukcję przygotowania -dla każdego. Co ważne, produkty są wolne od substancji konserwujących. Idealnie komponują się także, ze świeżym pieczywem. Waga opakowania jednostkowego to 650 - 800 g, dzięki temu trzyosobowa rodzina naje się do syta.

 

Dokładne informacje o opcja smakowych mięs gotowych do pieczneia znajdziecie Państwo na stronie gotowedopieczenia.pl

 

Dokładne informacje o produktach pod numerem

telefonu: 52 39 65 600, 52 39 65 605
 
e-mail: marketing@zmskiba.pl, skiba@zmskiba.pl
 

 

 
 
 
Więcej informacji o produktach Skiba klikając tutaj.

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy SKIBA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.