FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Hurtownia AL BA - o ofercie i współpracy z dostawcami

 

"Nasza oferta to przede wszystkim mięso wieprzowe, drób i wędliny . Kurczak i elementy pochodzą z naszych własnych Zakładów Rozbioru Drobiu zlokalizowanych w Białymstoku oraz Suwałkach" - mówi Adam Gryko – współwłaściciel spółki.

 

Remigiusz Zagraba: Firma AL BA to jedna z największych dystrybutorów w północno - wschodniej Polsce. Co wyróżnia Państwa hurtownię na rynku?

Adam Gryko: Firma AL BA Podlaskie Centrum Mięsne istnieje już na rynku ponad 20 lat. Nasz zasięg terytorialny obejmuje teren północno-wschodniej Polski – jesteśmy liderem sprzedaży na tym obszarze. Zaplecze logistyczne to ponad 70 specjalistycznych samochodów dostawczych , które zapewniają terminowe i jakościowe dostawy  dbając o wysoki standard obsługi klienta

R.Z.: Jakie obecnie zbudowana jest oferta hurtowni ?

A.G.: Nasza oferta to przede  wszystkim mięso wieprzowe, drób i wędliny . Kurczak i elementy pochodzą z naszych własnych Zakładów Rozbioru Drobiu zlokalizowanych w Białymstoku oraz Suwałkach. Produkujemy również kiełbasę białą surową oraz mięso mielone. Mięso z indyka dostarczają nam czołowi polscy producenci. Oferta wędlin to ponad 1500 pozycji uznanych krajowych producentów.  Posiadamy również w sprzedaży gamę naturalnych produktów żywności wegetariańskiej i wegańskiej, bez konserwantów i sztucznych barwników.

R.Z.: Rynek produktów bardzo często się zmienia. Jakich produktów obecnie najczęściej szukają konsumenci?

A.G.: Konsumenci szukają produktów przede wszystkim świeżych, dobrych jakościowo, o dużej zawartości mięsa i bez konserwantów. Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować te wymagania.

R.Z.: W branży mięsnej panuje bardzo duża konkurencja. Poprzeczka niezaprzeczanie jest ustawiona bardzo wysoka, nie tylko przez dosatwców ale przede odbiorców detalicznych. Dlaczego warto podjąć z Państwem współpracę?

A.G.: Staramy się być partnerem klienta , który pomaga i jest w stanie spełnić stawiane warunki.   Dzięki wieloletnim staraniom, doświadczonej kadrze pracowniczej i wysokiej pozycji firmy na rynku  mamy wiele do zaoferowania przy jednoczesnym udzieleniu wsparcia handlowego. Poprzez szeroką ofertę handlową, wysoką jakość oferowanych produktów oraz  elastyczną politykę cenową  udaje nam się zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów, natomiast rozbudowana baza logistyczna pozwala nam dotrzeć do wszystkich na miejsce w określonym czasie.

R.Z.: Kto może zostać dostawcą mięsa i wędlin do Państwa hurtowni?

 

...

 

 

Al Ba Podlaskie Centrum Mięsne

Białystok

województwo podlaskie

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.