FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Hurtownia Al Ba - o ofercie i współpracy z dostawcami

 

"Nasza oferta to przede wszystkim mięso wieprzowe, drób i wędliny . Kurczak i elementy pochodzą z naszych własnych Zakładów Rozbioru Drobiu zlokalizowanych w Białymstoku oraz Suwałkach" - mówi Adam Gryko – współwłaściciel spółki.

 

- Co wyróżnia Państwa hurtownię na rynku?

Firma Al Ba Podlaskie Centrum Mięsne istnieje już na rynku ponad 20 lat. Nasz zasięg terytorialny obejmuje teren północno-wschodniej Polski – jesteśmy liderem sprzedaży na tym obszarze. Zaplecze logistyczne to ponad 70 specjalistycznych samochodów dostawczych , które zapewniają terminowe i jakościowe dostawy  dbając o wysoki standard obsługi klienta

- Jakie produkty z gatunku mięso i wędliny znajdują się u Państwa w ofercie?

Nasza oferta to przede  wszystkim mięso wieprzowe, drób i wędliny . Kurczak i elementy pochodzą z naszych własnych Zakładów Rozbioru Drobiu zlokalizowanych w Białymstoku oraz Suwałkach. Produkujemy również kiełbasę białą surową oraz mięso mielone. Mięso z indyka dostarczają nam czołowi polscy producenci. Oferta wędlin to ponad 1500 pozycji uznanych krajowych producentów.  Posiadamy również w sprzedaży gamę naturalnych produktów żywności wegetariańskiej i wegańskiej, bez konserwantów i sztucznych barwników.

- Jakich produktów najczęściej szukają konsumenci?

Konsumenci szukają produktów przede wszystkim świeżych, dobrych jakościowo, o dużej zawartości mięsa i bez konserwantów. Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować te wymagania.

- Dlaczego warto podjąć z Państwem współpracę?

Staramy się być partnerem klienta , który pomaga i jest w stanie spełnić stawiane warunki.   Dzięki wieloletnim staraniom, doświadczonej kadrze pracowniczej i wysokiej pozycji firmy na rynku  mamy wiele do zaoferowania przy jednoczesnym udzieleniu wsparcia handlowego. Poprzez szeroką ofertę handlową, wysoką jakość oferowanych produktów oraz  elastyczną politykę cenową  udaje nam się zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów, natomiast rozbudowana baza logistyczna pozwala nam dotrzeć do wszystkich na miejsce w określonym czasie.

- Kto może zostać dostawcą mięsa i wędlin w Państwa hurtowni?

 

...

 

 

Al Ba Podlaskie Centrum Mięsne

Białystok

województwo podlaskie