FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Hurtownia Rojmax, Mateusz Dopieralski- bazujemy na solidnych zakładach

Remigiusz Zagraba: Prowadzicie Państwo działalność w zakresie dystybucji mięsa i wędlin od prawie 20 lat. Proszę powiedzieć, do kogo kierujecie ofertę?

Mateusz Dopieralski: Oferta hurtowni skierowana jest przede wszystkim do lokalnych pensjonatów, restauracji, które  działają głównie sezonowo. 

R.Z.: Obecnie na rynku pojawiają się półprodukty – mięsa po częściowej obróbce przygotowane do podgrzania. Jak Pan ocenia taki asortyment?

M.D.: Próbowaliśmy kiedyś wspomniane produkty wprowadzić do oferty hurtowni, kompletnie się nie sprawdziły. Uważam że produkty plastrowane również nie cieszą się dużym zainteresowaniem, kierowane są bardziej pod duże sklepy spożywcze. Dzisiejszy konsument poszukuje produktów o stosunkowo niskiej cenie, smacznych i zdrowych.

R.Z.: Klienci stale poszukują produktów nowych, unikalnych. Proszę powiedzieć, czy w ostatnim czasie wprowadził Pan do oferty nowości?

M.D.: W ostatnim czasie wprowadziliśmy nowości w postaci szynki pieczonej, kiełbas śląskich oraz kiełbas toruńskich. Są klienci, z którymi współpracujemy już kilkanaście lat. Jesteśmy świadomi zmian w preferencjach klientów, nieustannie dostosowujemy się do ich potrzeb. Kierujemy się ku produktom, które nie posiadają w ofercie duże zakłady.

R.Z.: Co wyróżnia hurtownię ROJMAX i dlaczego warto podjąć z Państwem współpracę?

M.D.: Działając w branży mięsnej już prawie 20 lat mamy już mocno wypracowaną pozycję na rynku lokalnym. Bazujemy na zakładach które są solidne. Dużo wymagamy zarówno od innych jak i przede wszystkim od siebie. Nasi klienci wiedzą, że jesteśmy niezawodni.

R.Z.: Kto może zostać Państwa dostawcą i jakie wymagania wobec nich stawiacie ?

....

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.