FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Hurtownia Rojmax, Mateusz Dopieralski- bazujemy na solidnych zakładach

Działacie Państwo na rynku już prawie 20 lat. Proszę powiedzieć, do kogo kierujecie swoją ofertę?

Oferta hurtowni skierowana jest przede wszystkim do lokalnych pensjonatów, restauracji, które  działają głównie sezonowo. 

 

Obecnie na rynku pojawiają się półprodukty – mięsa po częściowej obróbce przygotowane do odgrzania. Jak Pan zapatruje się na taki asortyment?

Próbowaliśmy kiedyś wspomniane produkty wprowadzić do oferty hurtowni, kompletnie się nie sprawdziły. Uważam że produkty plastrowane również nie cieszą się dużym zainteresowaniem, kierowane są bardziej pod duże sklepy spożywcze.

Dzisiejszy konsument poszukuje produktów o stosunkowo niskiej cenie, smacznych i zdrowych.

 

Klienci stale poszukują produktów nowych, unikalnych. Proszę powiedzieć, czy w ostatnim czasie wprowadził Pan do oferty jakieś nowości?

W ostatnim czasie wprowadziliśmy nowości w postaci szynki pieczonej, kiełbas śląskich oraz kiełbas toruńskich. Są klienci, z którymi współpracujemy już kilkanaście lat. Jesteśmy świadomi zmian w preferencjach klientów, nieustannie dostosowujemy się do ich potrzeb. Kierujemy się ku produktom, które nie posiadają w ofercie duże zakłady.

 

Dlaczego warto podjąć z Państwem współpracę?

Działając w branży mięsnej już prawie 20 lat mamy już mocno wypracowaną pozycję na rynku lokalnym. Bazujemy na zakładach które są solidne. Dużo wymagamy zarówno od innych jak i przede wszystkim od siebie. Nasi klienci wiedzą, że jesteśmy niezawodni.

 

Kto może zostać Państwa dostawcą? Jakie są Państwa wymagania wobec dostawców mięs i wędlin?

....