FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Hurtownia Smaki Świata, pełna unikalnych produktów

"Proponujemy klientom produkty unikalne – takie, których inne hurtownie w ofercie nie posiadają" - mówi Łukasz Jaśkowiec, właściciel hurtowni Smaki Świata z miejscowości Skoczów, w wywiadzie dla portalu FirmyMiesne.pl

 

 

Obecnie w polskich sklepach można zaobserwować bardzo szeroki asortyment z kategorii mięso i wędliny. Pierwszym skojarzeniem wydaje się być "tutaj jest już wszystko", czy mimo tego nadmiaru szynek, polędwic czy kiełbas posiadacie Państwo w ofercie coś unikatowego?

Asortyment hurtowni jest bogaty i urozmaicony. Posiadamy w ofercie produkty producentów ogólnopolskich, a także regionalnych, głównie ze Śląska i Podbeskidzia. Chętnie nawiązujemy współpracę z małymi masarniami. Współpracujemy również z dwoma firmami, które dostarczają towar z całej Europy – Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Belgii. Są to zdecydowanie wyszukane asortymenty (przykładowo szynki parmeńskie). Prowadzimy szeroką dystrybucję jeśli chodzi o produkty z tzw. wyższej półki.

 

Rynek mięsa i wędlin jest bardzo konkurencyjny, firmy mięsne wręcz ścigają się w zdobyciu kolejnych rynków zbytu. Kto może zostać dzisiaj Państwa dostawcą i jakie wymagania przed nim stawiacie?

Najważniejsza jest ...

Obecnie można zauważyć, że producenci wędlin coraz częściej i świadomiej inwestują w marketing swoich produktów. Taki kierunek wydaje się być pożądany z korzyścią nie tylko dla nich, ale przede wszystkim dla konsumentów, którzy chcą kupować produkty wysokiej jakości, estetycznie zapakowane, wygodne i gwarantujące bezpieczeństwo. Współczesny i coraz bardziej wyedukowany w kwestii żywienia konsument nie kupuje  produktów anonimowych. Jakich wędlin dzisiaj najczęściej szukają klienci?

Odbiorcy szukają produktów jak najbardziej ...

Dla sklepów spożywczych czy też restauracji, dostawca mięsa i wędlin jest jednym z najważniejszych partnerów.  Co Państwa wyróżnia z pośród ogromnej liczby hurtowni i  dlaczego warto podjąć z Wami długofalową współpracę?

Charakteryzuje nas ...