FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Hurtownia Smaki Świata - Łukasz Jaśkowiec

"Proponujemy klientom produkty unikalne – takie, których inne hurtownie w ofercie nie posiadają" - mówi Łukasz Jaśkowiec, właściciel hurtowni Smaki Świata z miejscowości Skoczów, w wywiadzie dla portalu FirmyMiesne.pl

 

 

Remigiusz Zagraba: Obecnie w polskich sklepach można zaobserwować bardzo szeroki asortyment z kategorii mięso i wędliny. Pierwszym skojarzeniem wydaje się być "tutaj jest już wszystko", czy mimo tego nadmiaru szynek, polędwic czy kiełbas posiadacie Państwo w ofercie coś unikatowego?

Łukasz Jaśkowiec: Asortyment hurtowni jest bogaty i urozmaicony. Posiadamy w ofercie produkty producentów ogólnopolskich, a także regionalnych, głównie ze Śląska i Podbeskidzia. Chętnie nawiązujemy współpracę z małymi masarniami. Współpracujemy również z dwoma firmami, które dostarczają towar z całej Europy – Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Belgii. Są to zdecydowanie wyszukane asortymenty (przykładowo szynki parmeńskie). Prowadzimy szeroką dystrybucję jeśli chodzi o produkty z tzw. wyższej półki.

R.Z.: Rynek mięsa i wędlin jest bardzo konkurencyjny, firmy mięsne wręcz ścigają się w zdobyciu kolejnych rynków zbytu. Kto może zostać dzisiaj Państwa dostawcą i jakie wymagania przed nim stawiacie?

Ł.J.: Najważniejsza jest ...

R.Z.: Obecnie można zauważyć, że producenci wędlin coraz częściej i świadomiej inwestują w marketing swoich produktów. Taki kierunek wydaje się być pożądany z korzyścią nie tylko dla nich, ale przede wszystkim dla konsumentów, którzy chcą kupować produkty wysokiej jakości, estetycznie zapakowane, wygodne i gwarantujące bezpieczeństwo. Współczesny i coraz bardziej wyedukowany w kwestii żywienia konsument nie kupuje  produktów anonimowych. Jakich wędlin dzisiaj najczęściej szukają klienci?

Ł.J.: Odbiorcy szukają produktów jak najbardziej ...

R.Z.: Dla sklepów spożywczych czy też restauracji, dostawca mięsa i wędlin jest jednym z najważniejszych partnerów.  Co Państwa wyróżnia z pośród ogromnej liczby hurtowni i  dlaczego warto podjąć z Państwem długofalową współpracę?

Ł.J.: Charakteryzuje nas ...

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.