FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Jak wymienić nóż do krajalnicy Ma-Ga - filmy instruktażowe firma SAS

„Nie rezygnujemy ze szkoleń „tradycyjnych”, ale chcemy zacząć proponować naszym klientom filmy instruktażowe, które mogą służyć im w dowolnych godzinach” – mówi Tomasz Szagun, dyrektor firmy SAS Spółka zo.o. Sp.k.

- Filmy instruktażowe stanowią nowoczesną formę zaprezentowania funkcjonalności produktów. Co skłoniło Państwa do skorzystania z tego rozwiązania na własnej stronie internetowej ?

Powodów by zacząć nagrywać i umieszczać filmy instruktażowe on-line jest przynajmniej kilka.

Pierwszy to wygoda naszych klientów. Biuro każdej firmy pracuje w określonych godzinach, natomiast nasi odbiorcy korzystają z urządzeń w bardzo różnych porach dnia. Prowadzimy dla nich wsparcie techniczne poprzez technika dyżurnego, ale trudno zapewnić stałą dostępność specjalistów w każdej dziedzinie. Dzięki filmom instruktażowym pewien zakres wsparcia technicznego będzie dostępny przez 24 godziny na dobę.

Drugi powód to ekonomia. Często nasi technicy jeżdżą na szkolenia bezpośrednio do sklepów naszych Klientów. Takie szkolenie trwa często 15-30 minut, ale wymaga kilku godzin dojazdu. Nie ma w tym biznesu ani dla nas, ani dla Klientów. Nie rezygnujemy ze szkoleń „tradycyjnych”, ale chcemy zacząć proponować naszym klientom filmy instruktażowe, które mogą służyć im w dogodnym dla nich czasie.

Trzecim powodem jest po prostu istota i zasięg internetu, gdyż  w Internecie nie ma granic. Realnym ograniczeniem rozwoju są biura, które działają w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. i Poznaniu. Natomiast naszymi klientami są firmy z terenu całego kraju. Chcemy zapewniać naszym Klientom wsparcie niezależnie czy prowadzą swój biznes w zachodniej Polsce, czy w znacznej odległości od nas.

Na razie udostępniliśmy jedynie kilka filmów, ale ich liczba będzie rosła.

-Szkolenia dotyczące których urządzeń i maszyn dedykowanych do sklepów mięsnych będzie można obejrzeć na Państwa stronie internetowej?

Na dzień dzisiejszy posiadamy filmy instruktażowe m.in. dotyczące wymiany noża do krajalnicy Ma-Ga 612p https://www.sas24.pl/noz-do-krajalnicy-612p-187.html. Podobny film znajduje się na karcie produktu https://www.sas24.pl/krajalnica-do-wedlin-ma-ga-612p-25.html. Staramy się, by nie były to filmy marketingowe – takich nagrań jest mnóstwo w Internecie. Koncentrujemy się na produkcie i jego obsłudze, w nagraniach uczestniczą nasi technicy, którzy regularnie prowadzą szkolenia oraz realizują wdrożenia i serwisy urządzeń sklepowych. W trakcie szkoleń informujemy o sprawach praktycznych, o których nie pisze się w instrukcjach obsługi. Mówimy o czynnikach, które wpływają na komfort korzystania z urządzeń oraz ich żywotność. Formuła e-szkoleń będzie realizowana dwutorowo. Niektóre filmy będą ogólnie dostępne na kartach produktów, niektóre zaś jako odrębne produkty szkoleniowe z dostępem do pełnego filmu na karcie Klienta w sklepie sas24.pl . Produkty dla których zrealizowane zostanie nagranie będę oznaczone tagiem „e-szkolenie”. Produkty te będą dostępne pod adresem: https://www.sas24.pl/szukaj?tag=e-szkolenie

 

SAS Spółka z o.o. Sp.k. – Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii, Sklepów i Biur