FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Jak z powodzeniem wprowadzić nowości do stałej oferty? cz. 1

Każdy produkt ma swój cykl życia i nawet te najlepiej sprzedające się, które możemy nazwać „dojnymi krowami”, z czasem będą tracić swój udział w sprzedaży. Jakie zatem działania należy podjąć, aby przygotować dobry grunt dla tzw. gwiazd, które w przyszłości mogą zająć czołowe miejsce w ofercie? Wielu klientów poszukuje nowości, jednak przekonać ich do zakupu nowego produktu jest niezwykle trudno. Skąd zatem wziąć pomysły na taki asortyment, który będzie się dobrze sprzedawał, by klienci byli zadowoleni?

 

Najlepsze pomysły na produkty pochodzą z reguły od samych klientów, którzy często o nie pytają. W tym przypadku ważny jest dobry przepływ informacji pomiędzy sprzedawcami a osobami

decydującymi o zamówieniach. Drugim ważnym i cennym źródłem jest przedstawiciel handlowy, który z reguły jest dobrze poinformowany na temat tego, co i gdzie dobrze się sprzedaje.

Istotna jest także uważna obserwacja działań konkurencji.

 

Fot. Pixabay


Autor: Remigiusz Zagraba
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.