FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Jelita wieprzowe do kiełbas, producent pomorskie

Wybór odpowiednich osłonek ma ogromny wpływ na przebieg produkcji i finalny produkt. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór jelit z pewnego źródła, które zapewnia gwarancję jakości i ich powtarzalność. 

Wieprzowe jelita naturalne stosuje się m.in. do produkcji kiełbas cienkich takich jak śląska, podwawelska, zwyczajna, podlaska oraz kaszanek i krupnioków. Osłonki naturalne rozróżniamy także ze względu na średnicę, które mogą mieć następującą kalibrację:


30-32,   32-34,    34-36,   36-38,   38-40,   40-42,   42+

                     

Pakowanie są według potrzeby klienta i mogą być np. założone na rurkach lub paskach. W standardzie pakowane są do beczek od 150 szt. do 250 szt. Stosujemy również pakowanie w siatki po 1 szt., 2 szt. i 3 szt. Z kolei jelita niekalibrowane pakowane są w beczki tj. 50 siatek po 20 kompletów.

Obecnie najwyżej oceniane na rynku jelita pochodzenia polskiego, niemieckiego i francuskiego, a także hiszpańskiego  gdyż wyróżniają się dużą trwałością. 
Ponadto ich barwa jest śnieżno- biała i nie posiadają wad typu dziurki.

Produkty spełniające powyższe kryteria posiada w swojej ofercie firma Rarytasik z Chojnic,specjalizuje się od lat w dostawach naturalnych jelit i przypraw takich jak majeranek, pieprz, papryka i wiele innych , głównie do zakładów przetwórstwa mięsa i ryb oraz restauracji, hoteli, czy pizzerii. Przyprawy pakowane są w opakowania 100 g, 1 kg, 5 kg i 25 kg. Istnieje możliwość negocjacji cen.  Firma posiada własny transport.

 

Przyprawy ziołowe, mieszanki przypraw- Rarytasik

               telefon606 312 864        e-mail: maciek.wojciechowski@me.com       www: rarytasik.com
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Rarytasik
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.