FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kebab - oryginalne danie kuchni tureckiej

Popularność kebabu w Polsce nie słabnie. Od wielu lat kebab jest w czołówce najchętniej kupowanych posiłków. Czynników sukcesu jest wiele, ale do najważniejszych z pewnością należą orientalny i ciekawy smak, przystępna cena, szybkość podania oraz to, że można najeść się do syta jedną porcją. Prowadzenie takiego biznesu może być bardzo opłacalne i przynosić sporą satysfakcję. Kebab stanowi świetne rozwinięcie menu dla restauracji, pizzerii, barów sałatkowych, miejskich punktów gastronomicznych zlokalizowanych przy głównych ulicach. Ponadto ze względu na mrożoną postać stanowi doskonałą ofertę dla hurtowni typu Cash & Carry i gastronomicznych.

Jednym z czołowych producentów oryginalnego kebabu jest firma Akinti. Klienci do wyboru mają wersję pieczoną i gotową do spożycia (kebab drobiowy i wołowy), w których zawartość mięsa to 93%, a pozostałe 7% stanowią aromatyczne tureckie przyprawy. Z pewnością ogromną zaletą kebabów jest niewielkie opakowanie – ok. 2 kg. Produkt wystarczy tylko podgrzać na patelni lub w piekarniku. Przechowywanie w warunkach mroźniczych może trwać nawet rok. Cena za kilogram to ok. 20 zł.
Dziś Akinti zaopatruje klientów z Europy Zachodniej i obecnie poszukuje solidnych partnerów w Polsce. Pragnie podzielić się swoim doświadczeniem z rynków zachodnich, gdzie odchodzi się już od surowych kebabów stożkowych na rzecz produktów gotowych, dzięki czemu można zaoszczędzić czas, ograniczyć ubytki podczas pieczenia, utrzymać wysoką jakość produktów, a jednocześnie zmniejszy nakład pracy.

 

Udo z kurczaka bez kości halal, rozbiór mięsa - AKINTI, wielkopolskie