FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kebab wołowy halal, producent Kaptan Food

fot.pixabay

Kebab wołowy halal -  jedyny taki. Czyli oryginalny i smaczny. 

Wołowina to jedno z najbardziej wartościowych i smakowitych mięs. Charakteryzuje ją przede wszystkim bogactwo wartości odżywczych mi.in. witaminy B12, warto podkreślić, że nie występuje ona produktach roślinnych, a odgrywa bardzo ważną rolę w produkcji czerwonych krwinek, dodatkowo B2, B5, B6, wapń, żelazo, fosfor, magnez, potas, selen i wiele innych. Ponadto białko cechuje się bardzo dużą przyswajalnością, 100 g wołowiny daje nam ok. 20 g najwyższej jakości białka. 

Wołowina w Polsce w ostatnich latach powoli zdobywa coraz większe uznanie na polskich stołach pod postacią wielu potraw. Jedną z nich jest niewątpliwie kebab, który w kraju nad Wisłą cieszy się ogromną popularnością. 

Kebab w oryginale nazywa się döner kebap, czyli obracające się pieczone mięso, wywodzące się z kuchni tureckiej. Sposób jego przyrządzenia polega na ścinaniu przyprawionego i pieczonego mięsa wołowego z pionowego rożna. Podaje się go w placku lawasz, bułce, macy, picie z dodatkiem surówek warzywnych i polane sosem. 

Kebab wołowy halal przygotowany przez firmę Kaptan Food to przede wszystkim najwyższa jakość mięsa i oryginalna turecka receptura. Kebab wołowy halal to 15% mięsa w płacie i 75% mięsa mielonego, dzięki takim proporcjom mamy pewność, że mięso będzie miękkie i smaczne.

Hurtownia gastronomiczna, mazowieckie- Kaptan Food

telefon: 22 724 46 42       e-mail: emre@kaptanfood.pl        www: www.kaptanfood.pl
 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Kaptan Food
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.