FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasa bydgoska - producent Masarnia Cielęta

Na rynku regularnie pojawiają się różne rodzaje kiełbas, jednak na szczególną uwagę zasługują te najbardziej wyjątkowe. Niedawno w sprzedaży pojawiła się Kiełbasa Bydgoska Polska wędzona. Jest to cienka, surowa, średniorozdrobniona kiełbasa wieprzowa wędzona. Delikatna w smaku, którego nadają jej naturalne przyprawy: gorczyca, pieprz, jałowiec, liść laurowy. Głównym konserwantem jest sól. Kiełbasa charakteryzuje się dużą zawartością mięsa, bo aż 98%, na które składa się: boczek (39%), szynka (34%), łopatka (15%) i golonka (10%). Polecana jest do sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Kiełbasa Bydgoska Polska wędzona to sztandarowy produkt Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Lech Pniewski z województwa kujawsko-pomorskiego. Zakład produkuje kiełbasy i wyroby wędliniarskie od 20 lat. Mięso wykorzystywane do produkcji wyrobów pochodzi z polskich świń pozyskiwanych od regionalnych rolników. Produkcja odbywa się z udziałem naturalnych przypraw, a wyroby wędzone są na drewnie olchowym we własnej, tradycyjnej wędzarni. Wszystkie produkty charakteryzują się dużą zawartością mięsa.

Zakład zaprasza do kontaktu hurtownie, sklepy mięsne, mięsno-spożywcze i markety, jak również klientów indywidualnych - tel. 56 495 50 49.


Zakład Przetwórstwa Mięsnego Lech Pniewski

  • Rafał: 2016-03-14 07:14:03
    Bardzo dobrze opisana kiełbasa. Nadaje się na sezon grillowy wygląda bardzo apetycznie i smacznie. Skład kiełbasy jest ok. Dobrze, że Zakłady pokazują swoje wyroby aby inni mogli je poznać, kupić i spróbować. Produkt naprawdę wart uwagi .
  • Zbyszek: 2015-09-07 08:11:31
    Ciekawa nazwa zakładu ! Bygdoska nawet w miarę skład
  • Zbyszek: 2015-09-07 08:11:21
    Ciekawa nazwa zakładu ! Bygdoska nawet w miarę skład