FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasa idealna na grilla - nowość firmy Berger, śląskie

Klasyk w grillowym menu – Kiełbasa Sołtysa Biała marki Berger

Amatorzy grillowych przysmaków z pewnością nie przejdą obojętnie nad najnowszą propozycją marki Berger. Kiełbasa Sołtysa Biała to swoisty klasyk, którego nie może zabraknąć wśród dań serwowanych z rusztu.

Szczególnie latem, podczas wakacyjnych podróży, mamy ochotę próbować nowości i egzotycznych smaków. Jednak zadziwiająco często wracamy do sprawdzonych produktów, które dzięki swoim właściwościom wiodą prym w danych kategoriach. Marka Berger proponuje swoim konsumentom Kiełbasę Sołtysa Białą, która idealnie zda egzamin podczas grilla na świeżym powietrzu. Produkt ten wyróżnia się wysoką jakością, gdyż zawiera aż 97% mięsa wieprzowego. Dodatkowo Kiełbasa Sołtysa Biała to opcja jedynie parzona, dzięki czemu po grillowaniu możemy czerpać radość z degustacji produktu o jeszcze bardziej delikatnej, chrupiącej skórce.

Kiełbasę Sołtysa Białą możemy przyrządzić na wiele sposobów. Słodyczy nada marynata z połączenia miodu i musztardy, nutę pikanterii zapewni zaś glazura na bazie keczupu, pieprzu, miodu i oczywiście oleju. Ciekawą alternatywą jest także popularna zwłaszcza w Niemczech opcja piwnej marynaty.

 

Zakłady Mięsne Berger Irena i Bonifacy Berger Sp.J.

telefon: 32 4577073    e-mail: berger@berger.biz.pl    www: www.berger.biz.pl
 
Czytaj także :
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Berger
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.