FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kiełbasa na grilla- czyli lubelskie przysmaki na ruszt

Tradycja jedzenia grillowanych kiełbas w Polsce trwa od wielu lat. Niezależnie od tego w jakim regionie są produkowane, czy to w województwie mazowieckim, czy lubelskim nie ma to wpływu na ich popularność. Dla wielu osób grillowane kiełbaski stanowią główny element doskonałego letniego wieczoru.

Kiełbasy do grillowania wykonuje się głównie z wieprzowiny. Podstawowa różnica polega na tym, czy są grubo, czy drobno mielone a także surowe, czy gotowane. Odpowiednio dobrane kompozycje przypraw, uzależnione od gatunku mięs, wydobywają i podkreślają ich doskonały smak i aromat. Wyroby marki Dobrosławów to prawdziwe smakołyki na grilla. Od lat cieszą się powodzeniem zarówno ze względu na walory smakowe, jak również na rodzaj mięs, używanych do produkcji, pochodzących z Lubelszczyzny. Wśród nich szczególnie polecana jest:

- kiełbasa chrzanowa,

- kiełbasa grillowa,

- kiełbasa debreczyńska,

- kiełbasa puławska,

oraz doskonała kaszanka.

Zaskoczcie swoich klientów bogatą ofertą produktów w ladzie i ciekawą propozycją kiełbas na grilla.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem 81 881 94 31.

 

Zakłady Mięsne "Dobrosławów" Henryk Amanowicz


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM DOBROSŁAWÓW HENRYK AMANOWICZ

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.