FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasa na grilla z suszonymi pomidorami

Polacy uwielbiają grillować. Ciepłe wiosenne i letnie dni to idealna pora na przygotowanie posiłku na świeżym powietrzu. Jest to również okres, w którym sprzedaż produktów mięsnych może znacznie wzrosnąć. Wystarczy odpowiednio dobrać ofertę, aby zachęciła konsumentów do zakupu produktów na grill.

Ciekawą propozycją jest kiełbasa z suszonymi pomidorami. W przekroju kiełbasy widać kawałki suszonego pomidora, dlatego też jej ciekawy i niespotykany wygląd na pewno przyciągnie wzrok konsumenta.

Kolejną zaletą jest jej wielkość. Jedna kiełbaska ma 20 cm długości, przez co idealnie mieści się na tackach do grillowania, nie trzeba jej kroić na pół.

Dodatkowo sposób pakowania jest wygodnym rozwiązaniem. Opakowanie vacuum po 4 kiełbaski w każdym daje możliwość szybszego wyboru produktu, bez stania w kolejce przy ladzie mięsno-wędliniarskiej.

Kiełbasa doskonale nadaje się na różnego rodzaju pikniki, ogniska, rodzinne grillowanie i nie tylko. Usmażona na patelni lub ugotowana w wodzie smakuje równie dobrze jak przygotowana na grillu, dlatego też w szczególności poleca się ją podawaną na ciepło.

Kiełbasa suszona z pomidorami to nowość produktowa firmy Adoz Wytwórnia Wędlin Artur Kwiecień z województwa małopolskiego. Zakład produkuje ją z 85% mięsa wieprzowego z dodatkiem naturalnych przypraw takich jak: sól, pieprz, czosnek i przede wszystkim suszone pomidory, które nadają jej ciekawego smaku. Dedykowana szczególnie sklepom spożywczym oraz sieciom handlowym.

Najlepszy kabanos, dobra wołowina- Firma "ADOZ" Wytwórnia Wędlin Artur Kwiecień