FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasa śląska na grilla- producent kujawsko-pomorskie

Sezon grillowy otwarty! 

Kiełbasa wieprzowa to obecnie jeden z najpopularniejszy produktów na grilla. Wybierana najczęściej przez Polaków ze względu na smak, wygodę i dostępność w niemal każdym sklepie. 

Czy każda kiełbasa nadaje się na grilla? 

Raczej nie, gdyż warto kupować tylko takie produkty mięsne, które mają min. 75% mięsa i przygotowywane są według regionalnych i lokalnych przepisów, koniecznie też powinna być tłuściejsza, bo tłuszcz to znakomity nośnik smaku. 

Jak grillować kiełbasę ? 

Najlepiej ją naciąć, tylko nie głęboko. Nacinanie pozwoli uwolnić z kiełbasy nadmiar tłuszczu i wody. Warto zwrócić uwagę, aby grillować na dobrej jakości węglu drzewnym lub drzewie owocowym, bo aromat będzie miał ogromne znaczenie na smak grillowanej kiełbasy. 

Dlaczego kiełbasa śląska? 

Kiełbasa śląska nie jest tylko popularna na Śląsku, ale w całej Polsce i coraz częściej w Europie. Charakteryzuje się długością ok. 15 cm, naturalną osłonką, ciemnobrązową barwą i wyrabiana jest z mięsa wieprzowego. 

Gdzie po dobrą śląską? 

Zakład Mięsny RITTER w swojej ofercie posiada wiele gatunków i rodzajów kiełbas. Jednak kiełbasa śląską jest tą, po którą się wraca. Jej atutem jest receptura, sposób wytwarzania, dobrej jakości mięso, którego jest 80%! 
Kiełbasę śląską od RITTERA można kupić w sieci sklepów firmowych na terenie województwa kujawsko -pomorskiego.

 

Zakład Mięsny "RITTER"

telefon: 601 337 636, 695 674 916, 56 676 87 32, 56 676 77 30

e-mail: sprzedaz@ritter.com.pl, marketing@ritter.com.pl

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.