FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasa swojska - producent śląskie

Zdj. Pixabay.com

Jednym z najczęściej kupowanych produktów mięsnych jest kiełbasa do podgrzania, na kanapkę czy też jako przekąska. Dzisiaj konsumenci mogą ogromny wybór, biorąc pod uwagę rodzaj takiej kiełbasy, cenę, jakość, miejsce zakupu czy też markę producenta. 
Od dawna wielu koneserów mięsa uważa, że najlepsze kiełbasy można znaleźć w małych, rodzinnych zakładach mięsnych. Powodów jest kilka.

Po pierwsze!
Receptura, która najczęściej jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i uwzględnia przede wszystkim gusta kulinarne lokalnej społeczności.

Po drugie!
Pasja, która sprawia, że wędliny są przygotowywane z sercem i wyrabiane najlepiej jak można.

Po trzecie!
Najlepsze mięso, które najczęściej pozyskiwane jest z własnej hodowli lub od okolicznych rolników.

Do najpopularniejszych kiełbas można bez wątpienia zaliczyć kiełbasę swojską, która powinna być wizytówką firmy. Aby można powiedzieć, że mamy do czynienia z tą właściwą powinna mieć co najmniej 80% najwyższej jakości mięsa, najlepiej wieprzowego. Obowiązkowo swojską wędzi się tradycyjnie nad drzewem owocowym lub olchowo-bukowym i co najważniejsze-pozbawiona konserwantów! 

Gdzie taką znaleźć?

Albo ze świecą, albo w Zakładzie Przetwórstwa Mięsa Krzysztofa Niewdany z Rudzic k. Bielska-Białej.

 

Swojskie wędliny, śląskie- ZPM Niewdana

         telefon: 602 725 672       e-mail: niewdanakrzysztof@gmail.com       www: wedlinyniewdana.pl
 
 

Autor: Materiał promocyjny ZPM NIEWDANA, autor: Remigiusz Zagraba
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.