FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasa wiejska - podkarpackie

W zgodzie z naturą i tradycją

Wspaniale pachnie, znakomicie smakuje, posiada przepiękną wiśniowo-brązową barwę a do tego jest wyrobem pierwszej klasy. Czyż można chcieć czegoś więcej?

Kiełbasa ta jest wyrobem sztandarowym i wynikiem kunsztu masarzy oraz tradycyjnych receptur. Jej niepowtarzalny charakter i wyjątkowy sposób produkcji został doceniony poprzez wpisanie na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa.

Twórcy kiełbasy wiejskiej jodłowskiej w jej powstawaniu sięgnęli po tradycję i rodzime receptury. Wytrawni znawcy rozpoznają tu wędzenie drewnem olchowo-bukowym, a każdy miłośnik kiełbas na pewno doceni wspaniałą woń, jaką dają naturalny pieprz i świeży czosnek.

Postawiono także na naturę, co spodoba się każdej osobie poszukującej na rynku zdrowych produktów. Otóż mięso pozyskiwane na wyrób tego jedynego w swoim rodzaju przysmaku pochodzi z gospodarstw opierających hodowlę na systemie naturalnym.

ZHPP A. Leja i Wspólnicy Sp. j. nie zapomnieli przy tym wszystkim o jakości podstawowego surowca. W kiełbasie znajduje się mięso wieprzowe klasy I i II. Co ważne, to produkt niepeklowany.

Za kiełbasą wiejską jodłowską stoją też piękne idee, co należy docenić w epoce niezdrowego jedzenia i sprowadzaniu wielu produktów zza granicy. Promuje bowiem producentów lokalnych; mięso pochodzi od rolników z okolic Jodłowej i regionu Podkarpacia. Ponadto receptura sięga do korzeni przodków i bazuje na przepisach, które od wieków cieszyły się tu wielkim uznaniem.

Jeśli rozsmakowujesz się w tradycyjnych produktach, uwielbiasz pyszne polskie jedzenie i jesteś smakoszem kiełbas – kiełbasa wiejska jodłowska ZHPP A. Leja i Wspólnicy Sp. j. – to produkt, który powinien znaleźć się na stałe w Twoim sklepie, hurtowni a także jadłospisie.

 

  

Zakład Handlowo - Produkcyjno - Przetwórczy Aleksandra LEJA i Wspólnicy - Sp. J.