FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kiełbasa wiejska tradycyjna - lubelskie

Wyborny smak pełnego szlachetności produktu

Idealne połączenie mięsa wieprzowego z wołowiną. Przygotowane na bazie naturalnych przypraw. Tworzone według dawnej receptury dopracowanej do perfekcji przez lata doświadczeń. W trosce
o nasze zdrowie bez jakichkolwiek sztucznych składników. O wyrazistym i doskonałym smaku a także wspaniałym zapachu uzyskanym dzięki klasycznej metodzie wędzenia z użyciem drewna owocowo-dębowego.

Kiełbasa wiejska tradycyjna od Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Ryjek to produkt najwyższej jakości. Posmakuje wielbicielom polskich rodzimych smaków. Doceni ją również każdy, kto przywiązuje wagę do naturalnego pochodzenia składników zawartych w wyrobach.

Grupą docelową produktu są przede wszystkim sklepy, restauracje oraz hurtownie mięs i wędlin. Za jedyne 20 zł/kg (cena hurtowa) można pozyskać pełną szlachetności kiełbasę, która nie tylko pozwoli rozwinąć asortyment, ale z pewnością przyciągnie nowych klientów.

Pamiętaj; to wyrób tworzony w zgodzie z naturą, jego data do spożycia to 14 dni. 

Producent wędlin tradycyjnych- Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Ryjek"- lubelskie


Autor: Materiał promocyjny ZPM RYJEK

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.