FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kiełbaski pieprzowe - producent małopolskie

Kiełbaski pieprzowe - producent

Moda na zdrową żywność przybiera na sile. Jak pokazują badania i wypowiedzi ekspertów, coraz większą wagę Polacy przywiązują do składu produktów spożywczych, które kupują.

Firma PCD SALAMI zaprezentowała swój najnowszy produkt, który łączy tradycję, wysoką jakość mięsa, naturalne przyprawy i wygodę. Przedstawiciele firmy zapewniają, że śniadania i kolacje od tej pory będą wyjątkowe. Mowa o kiełbaskach pieprzowych, które przygotowane są z mięsa drobiowego i jest go aż 92%. W kiełbaskach pieprzowych brak jest tanich wypełniaczy takich jak MOM czy MDOM. Masarze z firmy PCD SALAMI zadbali, aby w kiełbaskach nie było sztucznych wzmacniaczy smaku i środków konserwujących. Jedynie dla bezpieczeństwa dodana została niewielka ilość znanej od lat peklosoli.

Pięć kiełbasek zapakowanych jest hermetycznie vacuum, a ich waga to 250 g, dzięki temu idealnie sprawdzą się na stoiskach samoobsługowych. Z kolei kilogramowe opakowania map świetnie się sprawdzą w ladach tradycyjnych.

Kiełbaski pieprzowe dedykowane są dzieciom i dorosłym, którzy mogą je przygotować na grillu, jak i podgrzać w wodzie.

PCD SALAMI-dystrybutor i producent wysokogatunkowych mięs i wędlin z Nowego Targu.

 

  
                      Podhalańskie Centrum Dystrybucji "SALAMI"  
 
               telefon:+48 (18) 26 14 400         e-mail: biuro@pcd-salami.pl          www: pcd-salami.pl

Autor: Materiał promocyjny firmy PCD "Salami"
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.