FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbaski wieprzowe Ślązaczki - BERGER producent śląskie

Zdj. Kiełbaski Ślązaczki - ZM Berger 

W ofercie firmy Berger nie brakuje szlachetnych produktów z gwarancją doskonałego smaku, mocno osadzonych w śląskiej tradycji kulinarnej. Jednak w gronie „ślōnskich szpecyjałōw” pojawiła się propozycja wyjątkowa. Kiełbaski Ślązaczki to wysokiej jakości lokalny wyrób, przyrządzany według oryginalnej i autorskiej receptury.

Źródło smaku

Z pasji tworzenia śląskich mięs i wędlin oraz krzewienia kultury regionu powstała marka Berger. Ta sama motywacja towarzyszy włodarzom firmy i dziś – czego najlepszym dowodem są pojawiające się
w portfolio śląskiego producenta,kolejne tradycyjne rarytasy. Kiełbaski Ślązaczki to wysokogatunkowe mięso wieprzowe z dodatkiem naturalnych przypraw, wyróżniające się wysoką mięsnością – 100 g produktu wyprodukowano ze 102 g mięsa wieprzowego. Sięgając po Kiełbaski Ślązaczki zyskujemy produkt jedyny w swoim rodzaju - o unikalnym smaku i nazwie, która została świadomie przez firmę Berger zastrzeżona. Ślązaczki to także odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów. Przywiązują oni szczególną wagę do pochodzenia i składu żywności, wypatrując produktów regionalnych o znanym pochodzeniu, gwarantującym przejrzystość, wiarygodność oraz bezpieczeństwo. Dla mieszkańców Śląska powstałe na bazie tradycyjnej receptury Kiełbaski Ślązaczki to również sentymentalna podróż z odwołaniem do smaków, jakie pamiętają z dzieciństwa, z delikatnym powiewem nowoczesności. Szczególnie jesienią Ślązaczki idealnie sprawdzą się w aromatycznych, gęstych i sycących zupach kremach czy daniach jednogarnkowych, bazujących na sezonowych darach natury.

 

Kiełbaski Ślązaczki

Producent: ZM Berger

Cena detaliczna brutto:26,90 zł/kg

Waga:ok. 600-800 g

Opakowanie: MAP

Zakłady Mięsne Berger Irena i Bonifacy Berger Sp.J.

          telefon: 32 4577073           e-mail: berger@berger.biz.pl         wwwwww.berger.biz.pl
 

Autor: Materiał promocyjny ZM BERGER

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.