FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Konserwa mięsna w słoiku - Mięsiwo mysłowickie – produkt idealny na wyjazd

 

Każdy z nas zna zalety produktów, które można zabrać ze sobą w podróż bez obawy, że stracą na jakości, bądź sprawią problemy z przechowywaniem. Szczególnie studenci doceniają żywność odpowiednią na wyjazdy, którą można przechowywać przez długi czas.

Mięsiwo mysłowickie Poliwczak to posiłek nie tylko szybki i łatwy w przygotowaniu, ale jednocześnie przekąska, która jest pożywna i sycąca. Mięsiwo mysłowickie idealnie nadaje się zarówno do spakowania do podróżnego plecaka, jak również delektowania się nim w gronie rodzinnym. Ten aromatyczny przysmak składa się z soczystych kawałków najwyższej jakości mięsa, zalanego gęstym, złocistym sosem. Lekko słony smak produktu przywołuje skojarzenia ze świeżym, wiejskim mięskiem, a chleb obficie obłożony mięsiwem mysłowickim Poliwczak wraz z warzywami smakuje niczym tradycyjna, wiejska potrawa. Mięsiwo polecane jest do bezpośredniego spożycia na zimno lub jako składnik innych potraw.

Mięsiwo mysłowickie Poliwczak to wieprzowa konserwa sterylizowana. W jej skład wchodzą surowce mięsne, z dodatkiem surowców tłuszczowych oraz substancji dodatkowych. Doskonały smak produktu gwarantuje starannie dobrana mieszanka przypraw. Mięsiwo pakowane jest w szklane słoiki o masie netto 190 g oraz poddawane sterylizacji gwarantującej trwałość (1 rok). Barwa wyrobu jest lekko różowa, z widoczną galaretką oraz niewielką ilością tłuszczu.

 

Zakład Mięsny "POLIWCZAK" Sp. J. Celina Poliwczak, Piotr Poliwczak

Autor: Materiał promocyjny firmy Z.M. POLIWCZAK

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.