FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kurczak Zagrodowy – Oryginał jest tylko jeden

Zagrodowy to marka premium, dla której liczy się przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych produktów. Firma Sedar S.A. oprócz całych tuszek, oferuje również drób w postaci tzw. elementów. Na rynku dostępne są filety z piersi Kurczaka Zagrodowego, nogi, uda, podudzia, skrzydła i ćwiartki kurczaka. Zważywszy na wygodę konsumenta, marka oferuje także gotowy zestaw obiadowy, który zawiera najczęściej wybierane elementy kurczaka, czyli piersi, skrzydła i podudzia. Zestaw nie wymaga porcjowania całej tuszki i jest gotowy do przygotowania zupy czy drugiego dania dla całej rodziny.

Wszystkie elementy Kurczaka Zagrodowego pakowane są na niebieskich, tackach, zapewniających higieniczne przechowywanie. Wyróżniające się opakowania z granatową etykietą premium, funkcjonują w świadomości konsumenta, co pozwala mu szybko i bez problemu odnaleźć produkt na półce sklepowej.

Drób marki Zagrodowy wyróżnia się unikalną metodą chowu. Kurczaki żyją w małych, rodzinnych gospodarstwach na Podlasiu, gdzie mają stały dostęp do zagrody na świeżym powietrzu. Ich chów trwa o połowę dłuższej niż zwykłych kurcząt. Przez cały ten czas żywione są wyłącznie wysokowartościową, naturalną karmą roślinną bez GMO. Są to głównie zboża i słonecznik, zapewniające wszystkie witaminy i mikroelementy potrzebne do prawidłowego rozwoju. Podczas chowu nie podaje im się żadnych antybiotyków.

Wyjątkowy sposób chowu Kurczaka Zagrodowego ma ogromny wpływ na smak mięsa, który doceniany jest przez miłośników gotowania. Jest delikatniejsze i ma bardziej spójną, kruchą strukturę, a po upieczeniu jest wyjątkowo smaczne i mniej tłuste niż mięso zwykłego kurczaka. Potrawy z Kurczakiem Zagrodowym to doskonała propozycja obiadu czy kolacji dla całej rodziny. Szczególnie polecany jest w diecie dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych oraz wszystkich dbających o zdrowe odżywianie.

Bogatą ofertę marki Zagrodowy podkreśla spójny branding, a także kreatywny przekaz reklamowy. Marka obecna jest w mediach dzięki kampaniom telewizyjnym, działaniom PR i współpracy z blogosferą, dzięki czemu Zagrodowy jest silnie rozpoznawalną marką na rynku.

SEDAR S.A.

Międzyrzec Podlaski, ul. Radzyńska 3,

 

Czytaj także:

Gdzie kupić zdrowego kurczaka?- Zagrodowy

Lekki, zdrowy…Zagrodowy!

Kurczak klasy premium

Fakty i mity na temat mięsa z kurczaka

Kurczak Zagrodowy z Podlasia dla świadomych konsumentów

Mięso drobiowe dla dzieci- czyli drób karmiony paszą bez GMO

Kurczak Zagrodowy- zdrowe mięso drobiowe

 

Mięso bezpieczne dla zdrowia - Kurczak Zagrodowy i elementy