FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Lady chłodnicze do ekspozycji świeżego mięsa

Firma ITALFROST oferuje lady chłodnicze produkcji włoskiej firmy CRIOCABIN o najnowszym design, doskonałej prezentacji w nich produktów żywnościowych oraz ergonomii obsługi. Charakteryzuje je możliwość przystosowania do życzeń i warunków klienta w zakresie konstrukcji
i wykończenia oraz kompletna gama urządzeń przeznaczonych do eksponowania wszystkich rodzajów produktów żywnościowych. Zostały zaprojektowane tak, aby zawsze były nowoczesne i funkcjonalne.

Klient ma możliwość doboru kolorów i wykończeń oraz kształtu szyby czołowej. Lady chłodnicze CRIOCABIN przeznaczone są zarówno do dużych, jak i niewielkich powierzchni handlowych. Występują w opcji z lub bez agregatu wewnętrznego. Dolne przechowalniki dostępne są w ladach standardowych. Celem zapewnienia doskonałej pracy urządzeń i ich trwałości, lady wykonane są ze stali INOX AISI 304 (powierzchnia ekspozycyjna i struktura wewnętrzna). Wszystkie parowniki zabezpieczone są w procesie kataforezy. Każdy element ma własny sterownik elektroniczny, dwie sondy mierzące temperaturę na nawiewie oraz na zaciągu powietrza oraz regulację obrotów wentylatorów w ladach o wymuszonym obiegu powietrza. Wszystkie lady mają głębokość roboczą 90 cm.

Eksponowane mięso to towar specjalnej troski. Jego doskonała kondycja zależy od panujących warunków w ladach chłodniczych. Szczególną uwagę należy zwrócić na wilgotność, temperaturę oraz prędkość przepływu powietrza. Wszystkie te elementy składowe mają wpływ na barwę, świeżość oraz występowanie osuszki. W ladach firmy CRIOCABIN zastosowano trzy różne systemy zapewniające optymalne warunki do ekspozycji i sprzedaży świeżego mięsa.

W pierwszym, o nazwie 250 M1 zastosowano powiększony o 33% parownik o specjalnej budowie, cieńszych rurkach i ich zwiększonej ilości, co skutkuje wyższą o 30% sprawnością i mniejszą deltą T pomiędzy temperaturą otoczenia i parowania. Parownik ma trzy obwody chłodnicze co znacznie zwiększa powierzchnię parowania. Dzięki takiej budowie wilgotność powietrza wewnątrz lady wynosi 50-60%.

Drugim rozwiązaniem zastosowanym w ladach dedykowanych do ekspozycji mięsa jest system nazwany S CONCEPT. Jest to system grawitacyjny, który polega na zastosowaniu parownika zamontowanego pod blatem roboczym, a perforowana powierzchnia ekspozycyjna zintegrowana jest z ciągiem rurek chłodniczych, w których ciśnienie czynnika chłodniczego sterowane jest za pomocą zaworu. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie w ladzie wilgotności 60-75%.

Trzecie rozwiązanie G CONCEPT to połączenie dwóch poprzednich tj. niewielkie wentylatory wymuszają powolny ruch powietrza, a parownik i system zintegrowanych z ekspozycją rurek zapewnia stałą temperaturę. Dzięki niewielkiej prędkości schłodzonego powietrza można prowadzić kontrolę wilgotności i temperatury. W tym systemie niecelowe jest stosowanie odmrażania, a mięso może
w nim pozostawać na noc. Wilgotność w ladzie waha się od 80-85%. Należy wspomnieć, że w systemie G CONCEPT zastosowano wymiennik glikolowy (zamontowany w ladzie pod powierzchnią ekspozycyjną).

Innym, specjalnym rozwiązaniem grawitacyjnym zastosowanym w ladzie EXPLORER, jest umieszczenie parownika w daszku (na górze lady) oraz schładzanie mięsa od spodu.

Dostępne lady chłodnicze z systemem 250 M1: ENIXE oraz ELECTA.

Dostępne lady chłodnicze z systemem S- CONCEPT: ETOILE, EBONY, EVODUE, ENIXE.

Dostępne lady chłodnicze z systemem G-CONCEPT: ETOILE, EBONY, EVODUE.

Wszystkie wyżej opisane lady można zobaczyć na stronie internetowej: www.ladychlodnicze.com.pl

          

Lady chłodnicze do wyposażenia sklepów - "ITALFROST - DE RIGO - GS" Sp. z o. o.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.