FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Lidl - co ciekawego ?

Chcielibyśmy poinformować, iż sieć Lidl Polska liczy już ponad 630 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju, obsługiwanych przez 9 Centrów Dystrybucyjnych (wkrótce nastąpi otwarcie 10 magazynu w Kałuszynie). Rocznie otwieramy kilkadziesiąt nowych sklepów, rozwijając się w sposób organiczny i takie tempo ekspansji planujemy utrzymać w przyszłości.

Odnosząc się do produktów tradycyjnych, obserwujemy rosnący trend w tym zakresie. Widzimy duże zainteresowanie tradycyjnymi recepturami oraz tradycyjnymi metodami wędzenia. W asortymencie wędlin w sklepach Lidl również można napotkać na takie produkty, np. linia wędlin „Ojcowa Wędzarnia”,  w ramach której dostępne są m.in.: kiełbasa z kija oraz szynka premium lub w obszarze świeżego mięsa akcyjnie pojawiają się takie produkty jak np. perliczka z Wielkopolski, wołowina z Mazur lub jagnięcina z Karpat.

Nawiązując z kolei do współpracy z dostawcami, pierwszy kontakt i ustalenie warunków współpracy rozpoczyna się wiele miesięcy przed wprowadzeniem produktów do sprzedaży. Najważniejszym, początkowym krokiem jest sprawdzenie jakości artykułów oferowanych przez dostawcę -  wymagamy certyfikatów jakościowych, takich jak IFS czy BRC na najwyższym poziomie. Po nawiązaniu relacji handlowej i wprowadzeniu produktów do sprzedaży na bieżąco monitorujemy ich jakość na każdym etapie łańcucha dostaw – rocznie przeprowadzamy ponad 6 600 badań w niezależnych laboratoriach badawczych. Współpraca z nami jest zatem wymagająca, ale i opłacalna – to ogromna szansa na rozwój biznesu.

Natomiast odnosząc się do ostatniego pytania, podkreślamy, że kanał sprzedaży bezpośredniej jest dla nas bardzo ważny i stanowi podstawowy kanał dystrybucji. Jesteśmy również aktywni w kanale on-line: od ponad roku na stronie www.lidl-podroze.pl, jako multi-agent turystyczny prowadzimy sprzedaż wycieczek do najbardziej urokliwych zakątków Polski oraz egzotycznych destynacji na świecie. Od listopada ubiegłego roku rozwijamy również platformę do rezerwacji produktów www.winnicalidla.pl, w ramach której klienci mogą zarezerwować wyborne wina z całego świata, alkohole mocne oraz piwa kraftowe, a następnie odebrać je w wybranym sklepie Lidl.

Aleksandra Robaszkiewicz

Communications Manager

Lidl Polska

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.