FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Maja Tereszkiewicz o produktach i nagrodach firmy Profi

Firma Profi każdego roku otrzymuje wyróżnienia, które są dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości produktów. Nasze produkty są zwycięzcami wielu prestiżowych nagród rynkowych i konsumenckich”

mówi Maja Tereszkiewicz, kierownik działu marketingu Brand Management Profi.

 

 

Jakie produkty, oprócz sztandarowych pasztetów, znajdują się w ofercie PROFI?

Profi to czołowy, na polskim rynku, producent żywności oferujący produkty w kilkunastu kategoriach. Są to m.in. pasztety, konserwy mięsne, zupy i dania gotowe, zupy błyskawiczne, pasty kanapkowe
i hummusy oraz sałatki.

W pierwszych latach działalności, podstawową gałęzią naszej produkcji były pasztety z drobiem, co dziś dało nam pozycję lidera w tej kategorii. W kolejnych latach, oferta firmy została rozszerzana
o kategorię zup gotowych do spożycia, których domowy smak został zamknięty w nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym opakowaniu typu doy-pack.

W odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku, oferta Profi w ostatnich latach została powiększona. Cały czas eksplorujemy nowe rynki i wchodzimy w kolejne kategorie produktowe. Nasze ostatnie nowości rynkowe jak np. hummus są odpowiedzią na zmieniające się trendy żywieniowe i oczekiwania konsumenta. Warto wspomnieć też, że w naszej ofercie znajduje się coraz więcej produktów bez glutenu, oznaczonych na opakowaniu specjalnym symbolem produktu bezglutenowego.

 

Czy produkty Państwa firmy zostały kiedykolwiek nagrodzone?

Firma Profi każdego roku otrzymuje wyróżnienia, które są dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości produktów. Nasze produkty są zwycięzcami wielu prestiżowych nagród rynkowych i konsumenckich. Dla przykładu, w samym 2016 roku zdobyliśmy tytuły Produkt Roku, Hit Handlu, Laur Konsumenta. Więcej informacji o nagrodach można znaleźć na naszej stronie www.profi.com.pl.

 

Dlaczego warto sięgać po wyroby marki PROFI?

Mamy trzy ważne powody, dla których warto wybrać nasze produkty. Są to kolejno:

1) smak: tylko my możemy pochwalić się tak dużą ilością wersji smakowych w ramach jednej marki pasztetu. Wielkopolski Pasztet Profi to już szesnaście wersji smakowych pasztetu m.in.
z pomidorami, z papryką, z pieczarkami, z koperkiem, z zielonym pieprzem, z czosnkiem, ze szczypiorkiem, z suszonymi pomidorami i bazylią i tak dalej, i tak dalej.
Natomiast w portfolio zup gotowych mamy już dwadzieścia dwie propozycje w tym trzy zupy owocowe na słodko. Wszystkie zupy są w tradycyjnych polskich smakach, najbardziej ulubionych przez Polaków.

2) jakość: Od ponad 20 lat, w naszej firmie realizujemy misję produkowania żywności smacznej
i najwyższej jakości, dlatego używamy składników pozyskanych od najlepszych producentów mięs, jaj czy warzyw. Nie stosujemy sztucznych dodatków oraz substytutów naturalnych surowców,
a trwałość naszych produktów zapewnia obróbka termiczna. Wszystkie produkty powstają w oparciu o tradycyjne receptury z użyciem najwyższej jakości mięs i warzyw oraz przypraw, a dzięki nowoczesnej technologii zachowują świeżość oraz pełne walory smakowe i odżywcze.

3) bezpieczeństwo opakowania: W przypadku pasztetów jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy innowacyjne opakowania – lekkie i ergonomiczne puszki aluminiowe, dzięki którym pasztet zachowuje świeżość i pełne walory smakowe. Podobnie z zupami. Byliśmy piersi na rynku
z tradycyjnymi polskimi zupami w nowoczesnych opakowaniach typu doy-pack, tj. lekkich
i poręcznych torebek, które wyparły dość ciężkie i niewygodne słoiki szklane. Najważniejszą cechą naszych opakowań jest przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i dobrego smaku produktów.

Na zakończenie warto dodać, że bardzo duże znaczenie dla konsumentów ma fakt, że jesteśmy
w 100% polską firmą i współpracujemy głównie z polskimi dostawcami. Jest to dla nas powód do dumy, dlatego w komunikacji z rynkiem staramy się o tym przypominać.

              

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.