FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso drobiowe - zalety

Jakie pytania zadają dzisiaj najczęściej klienci, kupujący mięso i wędliny z drobiu ?  

Do najczęstszych pytań można zaliczyć czy mięso drobiowe jest zdrowe i bezpieczne? Odpowiedź nie jest łatwa, warto jednak zwrócić uwagę, skąd pochodzi i jak przebiegał proces hodowli, uboju, rozbioru i logistyki. Przy wyborze tych najlepszych dobrze o produktach może świadczyć ich wygląd, zapach i świeżość. Jeśli dodamy do tego polecenie od sprzedawcy lub innego klienta to mamy już prawie pewność, że to jest właśnie to...  

My jednak poszliśmy dalej i z ciekawością przyglądamy się firmie Drobex z Solca Kujawskiego, której historia sięga lat 60, kiedy to powstało gospodarstwo rodziny Frischke, a w latach 70 i 80 nastąpił rozwój hodowli brojlerów.  

Misja firmy, którą jest produkcja żywności bezpiecznej, zdrowej, smacznej i zaspokajającej gusta naszych konsumentów w kraju, jak i poza jego granicami, doskonale wpisuje się w obecny i przyszły krajobraz oczekiwań konsumentów.  

Ważnymi aspektami podkreślającym najwyższe standardy jakości są certyfikaty IFS oraz BRC, oraz współpraca z najbardziej wymagającymi klientami w tym zakresie takimi jak KFC.  

Kropkę nad i stawiają same już produkty z Drobexa - świeże mięsa z kurczaka, wędzonki, wędliny czy dania gotowe, które można znaleźć na półkach najbardziej wymagających sieci handlowych w Polsce i krajach UE.  

Do najważniejszych wartości firmy Drobex należy to, że do produkcji swoich wyrobów nie stosuje surowców modyfikowanych genetycznie oraz zawierających alergeny, a także troska o dobrostan zwierząt. W tym celu ptaki traktowane są w humanitarny sposób a fermy, z których są pozyskiwane, poddawane są systematycznym kontrolom.  

Warte podkreślenia jest, że Drobex to w 100% polski kapitał.
 

 Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex Sp. z o.o.

telefon: 52 387 61 00    e-mail: sekretariat@drobex.com.pl    www: www.drobex.com.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy Drobex
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.