FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso wieprzowe producent- mazowieckie

Pozyskanie stałych klientów w sklepie mięsnym, na stoisku mięsnym to duże wyzwanie.

Mięso wieprzowe to jeden z najczęściej kupowanych produktów do przygotowania dań obiadowych m.in.: pieczeni, gulaszy, kotletów. Kupując mięso, największą uwagę zwraca się na jego świeżość, która bardzo często wyrażana jest w barwie i zapachu. Warto podkreślić, że produkty mięsne charakteryzują się krótkim terminem przydatności, a czas jest ważnym aspektem w jej utrzymaniu. Najlepszym rozwiązaniem dla sklepu mięsnego, jest współpraca z producentem, który zapewnia codzienne dostawy świeżych elementów mięsnych. 

Jednym z producentów mięsa wieprzowego, który prowadzi bieżącą obróbkę mięsa jest Zakład Rozbioru Mięsa DOMINEX, w którego ofercie dostępne są wysokiej jakości elementy mięsne bez „nastrzyku”, a trzoda chlewna pochodzi z polskich gospodarstw. 

Firma DOMINEX specjalizuje się w rozbiorze szynki wieprzowej, uzyskując najwyższej jakości 
szynkę górną, szynkę dolną, szynkę kulkę oraz biodrówkę, ponadto II wp. klasy A i Iwp. klasy IB. 

Głównymi odbiorcami elementów z szynki są masarni na terenie Polski, a w najbliższej okolicy firma DOMINEX zaopatrujemy sklepy mięsne, placówki gastronomiczne typu restauracje, szkoły, przedszkola, dostarczamy również mięso do sieci sklepów. 

Zamówienia realizowane są w ciągu 2 dni. Elementy mięsne pakowane są vacuum lub sprzedawane luzem, wszystko zależy od zamówienia klienta — mówi Agnieszka Walczak właściciel firmy DOMINEX z Radzanowa, mazowieckie. 

Szczegółowe informacje o elementach mięsa wieprzowego i warunkach współpracy uzyskacie Państwo pod numerem 602 137 879 lub klikając tutaj.

Producent mięsa wieprzowego- DOMINEX

 

telefon: 602 137 879, e-mail: dominex44@onet.pl

 


Autor: Materiał promocyjny firmy DOMINEX
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.