FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Mięso z dziczyzny- małopolskie

 fot.pixabay.com

Dziczyzna to mięso wyjątkowe, docenianie nie tylko przez konsumentów z krajów Europy Zachodniej, ale także coraz częściej przez Polaków. Głównym powodem takiego trendu jest głównie zdrowy styl życia i bycie jak najbliżej natury. Obecnie nie do pomyślenia jest, aby produktów prozdrowotnych opartych na naturalnych składnikach zabrakło na półce sklepowej, bo po prostu, człowieka ciągnie do lasu...

Powrót do korzeni

Dziedzictwem narodowym jest wszystko to, co przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Oprócz dóbr materialnych i niematerialne takich jak zabytki architektury i sztuki, dorobek intelektualny oraz naukowy, bez wątpienia są tradycje kulinarne. Niemalże cała tradycyjna kuchnia polska oparta była na dziczyźnie, a jej początki są tak stare, że nie sposób przytoczyć wiarygodną datę. Możemy jednak domniemać, że kuchnia myśliwska była od zawsze!
W pewnym jednak okresie została niemalże zapomniana i praktycznie nie gościła na polskich stołach. Od kilku lat z powodzeniem tradycję tę przywraca firma Dzikie Specjały z Nowego Sącza, która oprócz świeżych i mrożonych mięs z dzika, sarny, jelenia posiada w swojej ofercie pyszne i naturalne wędliny oparte na dziczyźnie.

Dziczyzna to mięso niezwykle szlachetne, którego nie sposób porównać z żadnym innym gatunkiem mięsa dlaczego?

Przede wszystkim tryb życia zwierząt w ich naturalnym środowisku i sposób odżywiania powoduje, że mięso to jest wyjątkowo zdrowe. Dziczyzna jest powszechnie ceniona za jej niepowtarzalny smak i aromat oraz za walory zdrowotne mięs, bogactwo witamin i mikroelementów: żelaza, białka, fosforu, wapnia, magnezu, a także witamin z grupy B. Produkty te charakteryzujące się niską zawartością cholesterolu, zalecane są również w diecie redukcyjnej, cukrzycy oraz alergiach.

Zwierzęta żyjące dziko żywią się ziołami, liśćmi, pędami roślin, żołędziami, czasem grzybami. Powoduje to, że dziczyzna została w swoisty sposób „przyprawiona” już przez samą naturę.

Dzikie specjały to firma w województwie małopolskim specjalizująca się w dystrybucji mięsa i wyrobów z dziczyzny.

Dzikie specjały swoją ofertę dedykują przede wszystkim hotelom, domom weselnym, restauracjom, firmom cateringowym jak również klientom indywidualnym.

 

Mięso, wyroby z dziczyzny, małopolskie- Dzikie specjały

              telefon: 690 095 978       e-mail: dzikiespecjaly@gmail.com          www: dzikiespecjaly.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy DZIKIE SPECJAŁY
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.